Hledáte knihu, která by Vás zasvětila do tajemství mužsko ženských vztahů? Tato kniha pod názvem "Umění svádění" je skvělým návodem pro muže každého věku. Podrobně popisuje umění svádění, komunikace, balení, flirtu a milostného života. Krok po kroku tak máte možnost nahlédnout do tajů najpríťažlivejšći oblastí Adama a Evy", ale v moderním znění. Nechte se inspirovat poznatky z praxe svůdců umělců, kteří v této knize zpřístupňují své metody, techniky a přístupy pro všechny chlapy.

kniha uměni svadění jak zbalit holku

Pokud jste aktivní lovec žen, hledáte potěšení, zábavu, nové známosti, sex a vzrušení. Nové kontakty, ženy, dívky můžete setkávat a seznamovat se téměř kdekoliv. Ať už balíte a svádíte pro potěšení v klubech, barech, diskotékách, nebo máte raději denní hru svádění žen, existují jisté principy, jako ženy získávat. V této knize Vám přiblížíme informace a know how od oslovení po sex. Jako ženy selektovat, jak je oslovit, zaujmout a dostat do postele. Průvodce a návod úspěšných svůdců v terénu.

kniha navod jak sbalit zenu na sex do postele

Jak dokonale uspokojit ženu" je ta nejzásadnější a nejtěžší otázka, na kterou nedokáží odpovědět ani ženy samotné. My vám ale můžeme ukázat pár postupu, které mají ženy rády a v uspokojení vaší partnerky vám trochu usnadníme. Nedostatek kvalitní intimity je hlavním důvod rozpadu většiny partnerských i milostních vztahů. Zatímco se spousta pozornosti věnuje jen tomu jestli je uspokojen muž, tak se mnohem méně mluví o tom jestli je uspokojena žena. Kniha dá návod na supr sex pro oba.

kniha sex super sex

Kniha "Mužský princip" je kniha, která se dotýká každého muže. Jejím cílem je inspirovat mužů k tomu, aby probrali život do vlastních rukou. Povzbudit, poukázat na minulost, zacílit na současnost a budoucnost. Psychologie mužského principu v praxi života přináší mnoho pozitivního. Ne vždy je však po ruce návod na to, jak být jako muž spokojený, šťastný a úspěšný. Tato kniha chce dodat odvahy všem mužům, kteří se vydali na pravdivou, ale i trnitou cestu životem. Inspirujte se knihou pravého muže. 

kniha muzsky princip alfa male

How To Pick Up Women is the men's ultimate guide to everything you ever needed to know about how to pick up women, this book covers everything from how to present yourself so women will feel comfortable enough to talk to you, to where to take them on dates all the way through to the number way to seal the deal and get that second date. Plus boat loads of very useful handy tips and tricks to get women to notice you. Plus this book features a little known secret of how to get that woman of your seduction.

how to pick up girls czech prague

Dárkové kupony jsou skvělý nástroj k tomu, obdarovat své přátele, známé či kolegy netradičním dárkem. Jsou zde k tomu, aby poskytly obdarovanému možnost vybrat si kurz, školení, či jiný produkt z naší nabídky dle vlastního výběru. Obdarovaný tak získá nejen zážitky, znalosti, know how pro samotnou praxi, ale i skvělé pocity, nové kontakty, zážitky a Bonusy na více. Neváhejte proto - kontaktujte nás, společně nalezneme řešení pro Vás i obdarovaných. Víme, že budete spokojeni.

 

voucher kurzy zazitky

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.