slide1 slide3

SVADENIŽEN.cz | umění svádění©

Muži & Ženy. Osobnostní, milostní a vztahový rozvoj


KNIHA "Umění milostného života - supr sex" je moderním manuálem, jak dokonale uspokojit ženu či dívku, kterou jste sbalili. Tahle nesmírně odvážná, hravá a citlivě napsaná kniha, ve které nechybí vůbec nic. S pomocí této knihy bude váš sexuální život přinášet mnohem větší uspokojení vám i vaší partnerce. Naučíte se plnit navzájem svá nejodvážnější přání a snáze se zorientujete v nabídce erotických pomůcek, hraček a sexualnich her. Knížka je nabitá smyslnými nápady na šťavnaté erotické hry, pomůcky, fantazie a techniky, jak vzájemně navnadit rozkoš a prohloubit intimní vztah.

Obsahuje rovněž testy, které odhalí vaše choutky, znalosti a postoje. Pohlavní pud nás vede k sexu, jehož cílem je vyvrcholení muže a oplodnění vajíčka. Sex je ale také o umění se milovat, těšit a vzrušovat sebe i toho druhého. Je to podobné jako s uměním - do určité míry závisí na talentu, ale bez dovednosti opravdového řemesla může být nadání k ničemu. Chlapská otázka Pokud 50 % všech partnerství není spokojená se sexem tak intimní život bude i nadále trpět. Otázka jak uspokojit ženu patří v mužském světě mezi jednu z nejfrekventovanějších. Spokojenost partnerky je totiž základem spokojeného a harmonického vztahu, což je zejména v případě partnerství jistě maximálně žádoucí.

Mezi mileneckým románkem a partnerstvím je ale propastný rozdíl, a stejně tak pokud jde o uspokojení drahé polovičky, nemusí léty osvědčené triky po čase zabírat. Jak tedy vaši milenku a partnerku i po čase překvapit a potěšit, a čím zahnat strašáka jménem stereotyp? Poradíme vám v téhle knize. Stal se pro vás sex pouze pravidelně (nebo nepravidelně) opakující se rutinou ? Nevzdávejte se a přečtěte si naši praktickou eKnihu pro muže i ženy. Hledáde nové podněty ? Předměty ? Vztahy ? Polohy ? Praktické i neuvěřitelné rady, které čerpáme z vlastní zkušenosti, nejen pobaví, ale stojí za zamyšlení a otestování v praxi.

kniha super sex ako urobit zenu

V průběhu let jsme zjistili, že orgasmy a sexuální preference mají tolik příchutí jako zmrzlina. Jelikož jste jako muž sexuální bytost, vaše reakce vypadá stejně jedinečně jako tvář při orgasmu - to, co je pro vás ta pravá extáze, se vaší nejlepší sex-kamarádce, partnerce či přítelkyni s výhodami "může jevit jako výsostně otravné. Pokud jste muž, který vždy vidí sklenici poloprázdný, berete to jako "nutné zlo". Pokud ho naopak vnímáte jako poloplný, považujete to za sexy výzvu. Nebo si zkrátka přečtěte tuto e-knihu. Následující množství stran vám neřekne, jak má vypadat sex pro páry - na to slouží nerealistická očekávání vyvolané hollywoodskými milostnými scénami a pornofilmy.

Místo toho vás chceme vyzbrojit správnou kombinací znalostí a rozpustilých nápadů, abyste se mohli pustit do vlastního zkoumání na poli lásky a milostného života. Největší chybou mnoha jiných příruček o sexu je také to, že sex jako takový zbaví vší záhadnosti. Je to pravda, pokud za "záhadu" pokládáte například informaci, do jaké hloubky sahá klitoris nebo který druh lubrikantu se nejlépe hodí na anální sex. Ale pokud jde o skutečnou záhadu sexu - proč při orgasmu zapomenete své jméno, proč se vás při nejvášnivějším milování zmocní pocit, že vaše duše splynula s partnerčinho, proč vám sex s neznámou krásnou ženou někdy umožní být sami sebou, proč máte pocit, že pohlavnímu styku se nic nevyrovná .... atd. - slibujeme, že tato kniha vám nic nezkazí.

Úkolem je vám přinést pohled na zákoutí milostného života přímo z naší praxe. Tato kniha skutečně objasňuje principy milostných vztahů mužů a žen. Pomáhá tak jedním i druhým objevovat zákoutí vzájemné sexuality. V knize najdete například i zajimavosti o anatomii ženského těla, odhaluje ženskou sexuální mysl, dozvíte se pravdy a mýty o orgasmu, podíváme se na sexuální problémy a možnosti jejich řešení. Kniha "Super sex - jak uspokojit ženu" je nyní nabízena v limitované sérii - 100 kusů / za cenu: 10, - eur. Prostřednictvím ní načerpáte všechny důležité informace o tom "Jak ženy účiinne v posteli uspokojit a ukotvit - dosáhnout aby vás milovali." Rady zachyceny v knize jsou léty ověřené praxí jejích autorů - trenérů, poradců a koučů Akademie svádění.

Obsah knihy: svádění a balení žen, milostné umění, překonávání odmítnutí žen, multiple orgasmus, jak na mokrý orgasmus žen, jako ženy šíleně uspokojit, jak na sexuální problémy, jako ženy přivézt k orgasmu orálně, techniky a tipy pro sexuální mistrovství, ukázky z kurzu sexu, umění milostného mistrovství, sexuální tai-chi, mnohočetné orgasmy mužů a jak jejich dosahovat, 5 ingrediencí milostného umění, tajemství přitažlivosti muže, atraktivita a sex, chemie a feromony, jak ženy kotvit, jak si sex naplno užívat, jak na tantrický sex, NLP v sexu, umění komunikace v milostném životě, sexual master ... jiné

Cena knihy:  270,- czk

objednat knihu mam zajem

Umění flirtu, svádění, efektivní komunikace, aktivního seznamování a budování šťastných vztahů je zpřístupněno. Od roku 2009 využilo našich služeb více než 1200 spokojených klientů - mužů a žen. Nyní můžete získat naše nejúčinnější návody, přístupy i Vy osobně.

  jak sbalit holku svadeni

Trénujeme Vás na úspěch. Rozviňte svůj potenciál. Investice do sebe sama je tou nejlepší investicí. Individuální přístup, tradice - zkrátka výjimečný rozvojový program. Naši lektoři, trenéři a odborní koučové jsou zde plně pro Vás. Info: +421 905 485 153

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 608 pět pět pět 231
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

 

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.