slide1 slide3

SVADENIŽEN.cz | umění svádění©

Muži & Ženy. Osobnostní, milostní a vztahový rozvoj

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 


Keď som po prvykrát pred rokmi vykročil na cestu učenia toho, ako mám správne pristupovať k aktívnemu zoznamovaniu sa so ženami, uvedomil som si, že stojím pred niekoľkými prelomovými oblasťami - ktorým musím nevyhnutne čeliť ak sa chcem stať skutočným „Umelcom v zvádzaní.“ Dôkladné zvládnutie týchto oblastí - je alfou a omegou umenia zvádzania. Poďme sa teda pozrieť na uvedené oblasti, rozoberme si ich na drobné a to všetko s jediným podstatným účelom – zvládnuť ich, naučiť sa ich a ovládnuť ich. Na to aby si pochopil čo mám na mysli, musím na začiatok definovať jeden ústredný pojem: „AHA moment“.

ako zbalit zenu na sex

"AHA moment" je moment, před kterým stojí každý z nás, když musí udělat něco, aby se dostal o krok vpřed, nebo se posunul v osobním vývoji na vyšší úroveň. Uvedu příklad: Pokud si se ženou a Tvá konverzace je perfektní, tak jistě budeš chtít, aby se váš vztah dostal dál - na úroveň fyzického kontaktu. Vím, že většina mužů si není jistá, jak tento krok udělat - jak se posunout do další fáze vztahu. Nebo pojďme na další příklad: vidas se se ženou, se kterou by ses rád seznámil.

Tehdy stojíš před rozhodnutím, zda podídeš k ní a řekneš: "Ahoj." - Nebo to kvůli strachu prostě v sexu nedokážeš uvolnit a užít si to. Toto jsou ty - AHA momenty, které jsou potřebné k tomu - aby ses posouval a rostl v umění sociální dynamiky dále. Pokud je nepřekonáš, ... zůstaneš stagnovat. Znám například kluka, který se neustále seznamuje s novými holkama. Musím říct, že ženy jsou docela rády, když se jim poprvé promluví. Stále si s nimi dohodne rande - a pak si je přivede k sobě domů. Ale pořád, když se s nimi pokusí o intimní sblížení, ženy vstanou a řeknou - promiň, ale je čas odejít. A znám i dalšího kluka, který se seznámí s ženou kdekoliv půjdeme, nebo kdekoliv jsme.

Ženy ho skutečně milují. Smějí se, žertují s ním, ale on se nikdy neodváží vyžádat si od nich telefonní číslo - takže nikdy nemá s žádnou z nich žádné rande. Problém s "AHA momentem" je problémem, který od muže VŽDY vyžaduje, aby - převzít iniciativu a AKTIVITU - udělal něco, kde začne čelit situaci, že bude ženou ODEPŘEN. Ano, jsou to přesně zmíněné situace - přistoupit k ženě a říct jí ahoj, zeptat se, zda by s tebou nešla na rande, nebo pokus políbit ji, atd. Ve všech těchto situacích MUSÍ muž projít přes AHA milník, kde je - zdůrazním to ještě jednou - nutně vystaven možnosti BÝT ODEPŘEN. Toto působí na většinu mužů tak, že se pro "to" ani vůbec o nic nepokusí.

Pokud jsou Ti tato slova blízké, tato kniha je pro Tebe. V knize získáš informace o tom, jak překonat strach z oslovení, jak převzít iniciativu při seznamování se, jak získat kontakt na vytouženou ženu či dívku ai to jak správně postupovat, když ji už sbalí a chceš dostat do postele. Krok po kroku: "Od oslovení po Sex".

Cena knihy:  270,- czk

objednat knihu mam zajem

Umění flirtu, svádění, efektivní komunikace, aktivního seznamování a budování šťastných vztahů je zpřístupněno. Od roku 2009 využilo našich služeb více než 1200 spokojených klientů - mužů a žen. Nyní můžete získat naše nejúčinnější návody, přístupy i Vy osobně.

  jak sbalit holku svadeni

Trénujeme Vás na úspěch. Rozviňte svůj potenciál. Investice do sebe sama je tou nejlepší investicí. Individuální přístup, tradice - zkrátka výjimečný rozvojový program. Naši lektoři, trenéři a odborní koučové jsou zde plně pro Vás. Info: +421 905 485 153

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 608 pět pět pět 231
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

 

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.