slide1 slide3

SVADENIŽEN.cz | umění svádění©

Muži & Ženy. Osobnostní, milostní a vztahový rozvoj


Tato eknihy pod názvem "Alfa Male - mužský princip" nabízí možnost vniknout do tajemství psychologie mužského světa. Je napsána poutavou formou, ale zárovaň dokáže odpovědět na mnohé otázky čtenáře - muže. Tato kniha je pro muže, kteří se vydali na cestu po pátrání "hlubšího smyslu svého života". Poskytuje mužem praktické informace ze světa mužů i žen. eknihy je v českém jazyce. Přinášíme krátký úryvek knihy, která může mužům přinést novou inspiraci na cestě hledání.

kniha alfa muz alfa male

Předmluva - úryvek z eKnihy: "... v poslední době je pozorován velký deficit esence mužnosti, která by pro muže Měla být přirození vlastností. Proto ženy spravedlivý biji na poplach kvuli nedostatku Opravdová mužů. Tento nedostatek se citelně projevuje v mnoha sférách našeho života , ale zvláštní ve vzájemných vztazích se ženami. POkud muž nemá tuto vlastnost, dle instinktu ženy se jeví "neplnohodnotným", a tak i vztah k němu bude jako k neplnohodnotné.

V chápání ženy "neplnohodnotný" muž - to je nízkohodnostný. Takový muž není iniciativní, není schopen brát na sobě jakoukoliv odpovědnost, zpravidla málo Vydělávej, má nízké sebehodnocení, je velmi vztahovačný, neumí komunikovat se ženami, často se jich bojí, zvykli si být podřízen, má sklon k depresím, není rozhodný a sexuální kontakt se ženami se mu naskýtá málokdy.

Takovej mužů je vetsinou a ženy je jednoduše nechtějí. Kvuli současného modelu monogamního manželství a svému reproduktivnímu instinktu jsou však ženy nucen s nimi vstupovat do vztahu.
Pro ženu je velmi Těžké vytvářet plnohodnotné vztahy s nízkohodnostným mužem. Jeho vlastnosti jí to jednoduše neumožňují. Tito muži jsou proto ženami buď využívání pro jejich Osobní chile nebe se ženy dostávají do pozice dominance nad nimi. V manželství jsou nízkohodnostní muži zpravidla vždy pod pantoflem a v rodinné hierarchii z hlediska ženy zastávají roli "druhého dítěte".

Kterákoliv žena, nezávisle na její výchově, vzdělání nebe životních podmínky, bude chtít vysokohodnostného muže. Pro ženský instinkt je to "alfa samec" s projevovanými vlastnostmi vůdce. Takoví muži jsou sebejistí, Odpovědní, mají vysoké sebehodnocení, jsou sexualitě úspěšní, v konfliktech zachovávají chladnou hlavu, neradi se někomu podřizují, umí komunikovat se ženami, mají kvalitní genofond, často jsou takové bohatí a úspěšní. Ženy se do nich lehce Zamiluj a chtěj s nimi Mít děti. Takovej mužů je však velmi velmi málo.

Existuje ještě jeden typ mužů - středněhodnostní. Ti MOHOU být odpovědný, umí dobývat přízeň žen, MOHOU být úspěšní a dobře Vydělávej. Nemají ale rádi konflikty, chovají se vždy podle pravidel, jsou lehce předvídatelný a často vztahovační. Za Příznivý podmínek se MOHOU stát vysokohodnostnými a za nepříznivých MOHOU klesnout na úroveň nízkohodnostného. Ženy Takové muže MOHOU milovat, ale jen krátký čas a ne všechny. Děti jim však rodí. Ve většině případů je to "muž - sponzor", nebo "partner - sponzor". Ženy Takové muže využívají pro své materiální a finanční Chile.

Pojem "domácí prostituce" je charakteristický právě pro středně a nízkohodnostné muže. Vysokohodnostní muži za sex s ženami neplatí. Pro ně je sex jedna z forem komunikace s milovanou ženou. Z toho plynu, že jedna a ta stejnej žena se v přítomnosti Různí mužů (vysoko, středně a nízkohodnostného) bude chovat vždy různě. Problém tedy není v ženách, ale v mužích. Je nutné si takové uvědomit, že příroda uložila ženě Odpovědnost za kvalitu potomstva, proto je pro ni velmi podstatné s jakým mužem bude mít dítě. Její srdce a rozum být uděleno ten nejlepší výběr. Ale Vybíral není z čeho. Jaká je příčina? Jedna z příčin je v tom, že současná společnost se proměnila na továrnu, kde se vyrábí středněhodnostní a nízkohodnostní muži. Od dětství muže ve školce Vychovávej ženy - vychovatelkou.

Ve škole - učitelky a "školní muži" (tj. Polomuži). Na vysoké škole - středně a nízkohodnostní muži s vysokým PVD (pocitem vlastní důležitosti) a profesorským titulem. Hodnostní potenciál u chlapců není rozvíjení a ve většině případů se sepíše potlačuje. Ženám vychovatelkou, učitelku a profesorům jsou třeba poslušní, bezproblémová a lehce ovladatelného mužští jedinci. V ženském klášteře z chlapce nevychovají vysokohodnostného muže (Banderase) - mezi slepicemi orlí křídla nenarostou. Podívejte se na film Obecná škola. Žena není ani biologicky ani psychologicky schopná dat to co nemá. Ona nemá esenci mužnosti a to znamená, že není schopna vychovat v budoucnu muži mužské vlastnosti. Každá žena, která vychovává Svého syna sama, ví, jak je Těžké být v roli "otce". Proto celý systém výchovy a vzdělání musí být změněn.

Ve výsledku muž neovládá potřebné vlastnosti a dovednosti pro úspěšnou komunikaci a Vytváření oboustranně výhodných a plnohodnotných vztahů se ženami. POkud jste se zabydleli zápasem, boxem, nebe jinými bojovými uměními, tak víte, že ať už začátečník má Jakékoliv fyzické předností, profesionál, který ovládá techniku ​​boje, vždy vyhraje. Ve vztazích se ženami se muž nacházíte Nejčastěji na pozici takového "silného" začátečníka s nezapnutých instinktem vysokohodnostného muže. Pro ženy takovíto začátečníci ve vztahu samozřejmě nejsou zajímavá. Pro ženu jsou vztahy s mužem její přirození profesí. Pro středně a nízkohodnostného muže jsou vztahy se ženou temným lesem, tj. banální nekompetentnosti se všemi následky.

Téma výchovy budoucího muže - to je jen jedna z mála příčin. O tomto i dalších problémech a zpusob jak je překonat píši v téhle eKnize "Alfa Male - mužský princip". Je DŮLEŽITÉ pochopit, že životní pozice sebevědomí a silného muže - je určena kvalitou jeho vztahů se ženami - vylučuje Jakékoliv pokusy vyvyšování se zejména na úkor žen - je určena jeho vysokou hodností v rodině i společenském životě. Jestli chcete: - Lépe Porozumět ženám - Zlepšit komunikační dovednosti s nimi - umět s nimi vytvořil hodnotné vztahy - prezentovat se v pozici silného a sebevědomí muže atd. - Tahle kniha je pro Vás !

Cena knihy:  270,- czk

objednat knihu mam zajem

Umění flirtu, svádění, efektivní komunikace, aktivního seznamování a budování šťastných vztahů je zpřístupněno. Od roku 2009 využilo našich služeb více než 1200 spokojených klientů - mužů a žen. Nyní můžete získat naše nejúčinnější návody, přístupy i Vy osobně.

  jak sbalit holku svadeni

Trénujeme Vás na úspěch. Rozviňte svůj potenciál. Investice do sebe sama je tou nejlepší investicí. Individuální přístup, tradice - zkrátka výjimečný rozvojový program. Naši lektoři, trenéři a odborní koučové jsou zde plně pro Vás. Info: +421 905 485 153

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 608 pět pět pět 231
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

 

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.