slide1 slide3

SVADENIŽEN.cz | umění svádění©

Muži & Ženy. Osobnostní, milostní a vztahový rozvoj

 

Darujte svému blízkému, kolegovi, kamarádovi či partnerovi poradenství, kurz či školení na míru podle jeho potřeb - jako dárek. Dárkové poukázky které máme pro Vás v nabídce, jsou časově otevřené a obdarovaný tak má možnost vybrat si jemu vyhovující termín z bohaté nabídky kurzů. Nedaří jen praktické školení orientované na praxi života - darujete zároveň pozitivní zážitek a emoci, která v darovaném přetrvá.

Každý z nás je jedinečný. Má vlastní touhy, představy, sny a přání. Každého z nás potěší něco jiného. Umět je odhalit a přetransformovat do správného dárku není vždy jednoduché. Pokud i vy plánujete obdarovat své blízké, přátele, kamarády, kolegy či partnery, ale nemáte představu, co by je mohlo potěšit, nebo naopak, chcete jim dát volnou ruku při výběru, pomůžeme vám vyřešit obě situace. Dárkové poukázky na služby a produkty Školy svádění Elite, Vám umožní obdarovat a zároveň trefit ten správný dárek. Darujte dárkové poukázky v nominální hodnotě dle vašeho výběru a poskytněte tak volný výběr dárku podle přání obdarovaného. Jak fungují dárkové poukázky:

1. Kontaktujete nás. Vyberete si konkrétní produkt či službu (poradenství, kurz, školení atd.) Z naší nabídky pro muže nebo ženy, který chcete darovat. Druhá možnost je, že zakoupíte univerzální dárkový poukaz "Voucher" který opravňuje majitele na výběr produktu či služby dle vlastního výběru
2. Předmětný dárkový poukaz v požadované hodnotě darujete ho oslavenci
3. Majitel poukazu (oslavenec), si u nás vybere dárek tzn zážitek, kurz, školení, poradenství atd. - V době do 6 měsíců od vašeho nákupu poukazu

Délka platnosti dárkových poukazů: Platnost poukazu je standardně 6 měsíců. Doba uplatnění dárkového kupónu lze po vzájemné dohodě prodloužit. V rámci těchto 6-ti měsíců můžete kdykoliv čerpat objednané služby. Netradiční dárky věnované netradiční formou budou překvapením a potěšením zároveň. Darujte svým blízkým možnost výběru. Poukázky na rozvojové, vzdělávací a zážitkové dárky od Školy svádění Elite jsou optimálním řešením. Další otázky ohledně využití dárkových poukázek vám rádi zodpovíme e-mailem nebo telefonicky.

 objednat knihu mam zajem

darcekove poukazky voucher

Umění flirtu, svádění, efektivní komunikace, aktivního seznamování a budování šťastných vztahů je zpřístupněno. Od roku 2009 využilo našich služeb více než 1200 spokojených klientů - mužů a žen. Nyní můžete získat naše nejúčinnější návody, přístupy i Vy osobně.

  jak sbalit holku svadeni

Trénujeme Vás na úspěch. Rozviňte svůj potenciál. Investice do sebe sama je tou nejlepší investicí. Individuální přístup, tradice - zkrátka výjimečný rozvojový program. Naši lektoři, trenéři a odborní koučové jsou zde plně pro Vás. Info: +421 905 485 153

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 608 pět pět pět 231
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

 

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.