Reference klientů | feedback účastníků na kurzy, školení a tréninky Školy svádění Elite


"To jak sbalit, zaujmout a svést ženu jsem se snažil naučit celá léta. Samozřejmě, na začátku jsem netušil, jakým způsobem být v kontaktu s opačným pohlavím úspěšný. Krok po kroku jsem se na vlastních chybách cosi naučil. Přišlo první známosti, lásky, vztahy ... až do momentu, kdy se se mnou rozešel moje poslední partnerka. Opět jsem si začal klást otázky, zda se v umění se ženami nedá zdokonalit. Známý absolvoval kurz svádění v Škole svádění Elite v roce 2017. Když mi zmínil pár metod, které roky díky kurzu používal, věci mi začaly dávat smysl. A uvědomil jsem si, že byl vždy o krok jakoby vpřed. Řekl jsem si, že stačí. Knih a rád mám ... investuj do sebe více. Dnes s odstupem roku mohu konstatovat, že se mi život a pohled na něj radikálně změnilo. Dnes vím, jak na ženy .-) Mám novou přítelkyni a milenku v jedné osobě a jsem nesmírně vděčný této zkušenosti.  "Petr (28 r., Brno)

"BootCamp pro Muže jsem absolvoval v roce 2017 společne se dvěma kolegy, jak Novoroční dárek .-) S předsevzetím, že do nového roku s novými zkušenostmi a znalostmi jsem se vydal školení absolvovat. Představa byla, že se něco" dozvíme ... to bylo tak všechno. Výsledky předčily mé očekávání. Samozřejmě, na začátku je člověk konfrontován s teorií a praxí, o níži mnoho neví. Jasně, nejsem žádný panic. Musím však říci, že Dokud jsem do tého doby bral seznamování se s divku a ženami jako osudovou hru "teď už vím, že je to HRA kterou mám z větší části v režii já sám. To však z mých holiek netuší .-) vřelý díky , doporučuji všem mužům.  "Honza (25 r., Praha)

"Nikdy bych si netroufají říct, že to funguje ... absolvoval jsem" One on One "systém školení v roce 2018, při kterém jsem Měl k dispozici úspěšného a zkušeného lektora a kouče. Už jen ten fakt, že máte u sebe člověka, který je v daný moment plně při Vás, který Vám pomáhá, radí, instruuje ... prostě že je zde na 100% bylo úžasné. Teoretické poznatky které jsem hltal na školení, následnou aplikaci do praxe. Poměr teorie a praxe byla 1: 1. Měl jsem možnost naučit se a zodpovědět všechny otázky, které mě před příchodem na kurz trápilo. Tedy Především to, jak Porozumět Lépe ženám, žensko mužská psychologie, jak se ženami komunikovat, jak ženy s úspěchem oslovit za bílého dne a takové to, jak je zváţit na rande. Díky 3 denního školení mám dnes krásnou a pohodovou přítelkyni. "Martin (34 r., Jihlava)

"V rámci firemních benefitů jsme jsem si mohl vybrat školení osobního a profesního rozvoje podle uvážení. Personalistka, která byla mimochodem moje bývalá mi prodala nabídku ze Seduction.sk. Vybral jsem si kurz osobnostního rozvoje a komunikace. Předpoklad jsem, že půjde o klasický kurz . na mé prijemne překvapení jsme se setkali na terase centra, při snídani a dobré kávě. Už mezi ctyri očima jsme se s lektorem dohodli, že celý trénink sociální interakce a komunikace budeme chilli na mužsko ženské vztahy. Tak se i stalo. Během dvou dnů jsem oslovil, Šetka a získal kontakty a rozhovory od tolik zajímavých dívek a žen, jak jsem zakopnout za poslední dva roky. Výsledek školení - mobil plný telefonickýc kontaktů, setkání, rande ... a sex .-)  Viliam (26 r., Znojmo)

"Můj životní příběh byl nabitý rozchody a nespokojenosti ve vztazích. Noví vztah dokonce skončil rozvodem ze strany mé bývalé. Opakoval se scénář ... na začátku bylo tam hodně romantiky ..snažil jsem se jak se jen dalo, jen aby byly spokojené. Dnes vím, že dat ženě totální pocit uspokojení "není dobrá strategie. Totiž na začátku vztahu to ženy i oceňovali ... na začátku. Ale velmi rychle jsem spatra, že ta moje dobrota, to že jsem byl milý jako muž, Měl na ně čas, odložil jsem kámoše a koníčky pro dobro vztahu ... že se to nakonec obrátí proti mně. Konkrétně - ty ženy si mě po jistém čase přestávalo jakoby vážit. Výsledek byl ten, že jsem byl milý, ale v jejich očích nepřitažlivé. Jasné že to v pár vztazích skončilo tak, že žena se zahleděla do Svého nového kolegu, nebe nového chlapa který nebyl romantický, ale byl více ..ten nedostupný BadBoy. Teprve po absolvování kurzu vztahů a vztahové managementu jsem porozuměl těmto zákonitostem. Protož tomu, že jedna věc je ženu získat a druhá mnohem těžší je ... si ženu i udrzet. Dnes to už vím a s novou přítelkyní mám šťastný vztah .-)  Jirka (38 r., Břeclav)

"Ahojte, podělím se s vámi o příjemný zážitek s klukama ze školy svádění. Byl jsem na beánií vysokých škol, celkem fajn akce jen málo HB 9. jedna s kámoškou jsem si vyhlédl, přišel jsem tam s kámošema, dal Mirna direct opener a hned se chytili, kamaráda se bavil s mým targetem, zatím jsem hrál nice Guye na kamarádku. Target, mezitím si u mě zvýšil hodnotu, že má 20 let a je profesionální testitka (zajímavé jako DHV funguje i na chlapy) z ničeho nic pozvala na na drink a pak po čase zdrhla s kámoškou. Došel za mnou spolužák, že jeho kámoš je dost opilý, že jestli ho můžu hodit domů, tak já že jo, a cestou k autu jsem získal číslo o jedné HB 8 asi za 30 sekund. Ještě před rokem bych byl strašně šťastný, přišlo mi to teď už tak mi to je vlastně málo. I jsem včera zvažoval, zda se jí ozvou a když už jsem byl nakloněn, že ne, tak napsala ona :) Mám rád ženy, které vědí, co chtěj. Dnes se možná klopýtnout, uvidím, nebe jsem se doposud Slíbil na Michalově párty, kde určitě půjdu! možná se jí pak ozvu ... No a ta HB 10? pak jsem potkal její kamarádku, HB 7, a tak jsme šli k baru, pozval jsem ji na minerálku, chtěla jít tančit, ale mně se sepíše chtělo kvalifikovat ji :) otázkami, že čím jsi Výjimečná mi odpověděla, že má dobrou postavu, ale tak já, že ještě v čem si, že má dobré prsa. Tak jí říkám, že zavři oči. Zavřela, tak jsem ji chytil za kozy :) Trošku se rozzlobila, tak jsem jí reklam, že je má fakt dobré a pak se začervenala. Dal jsem jí dobrý tanec, nažhavil ji a odešel. Potřebuji, aby targetu řekla, že "ó ten byl super, nemel jsme jít tehdy do šatny, Melia jsme s ním být celý večer" Už se těším, jak další týden Šetka target ve škole :)  "Daniel (22 r., Praha)

"Když jsem našel na internetu školu svádění a balení, hned mě její nabídka zaujala. Byl jsem v daný čas single chlap, bez stálé známosti ... prostě jsem si užíval života a holky .-) Víkendy trávené v ulicích, na diskotékách .. . cítil jsem však, že ne vždy dokáží Příležitosti Proměny na góly. Myslím tým to, že mnohé ženy které jsem potkal i když jsem dokázal s nimi pokecat a zabavit se, na sex nebo krátkodobé vztahy se mi podařilo sbalit jen některé. Chtěl to zlepšit HRU. Takže, když jsem využil nabídku ... absolvoval kurz svádění v denním i nočním životem (DayGame a Nightgame) a musím říct ... že od toho víkendu se moje hra v terénu zlepšila o sto procent. Výsledkem je moje spokojenost, vědomí že mohu sbalit mnohem více žen, nové vztahy a diář plný kontaktů dívky .-) Radek (23 r., Prostějov)

Nejsme ŠKOLA v tradičním slova smyslu - žádná siahlodlhá teorie, knihy, domácí úkoly, Písemky, Hlavními taháky, teorie která vám do života nic nepřinese. Přesný opak. Lektory a trenéři z projektu SvadenieZen.cz Vás učí zážitkem a PRAXI. Vlastní příběh, vlastní návod, vlastní znalost toho jak sbalit ženu zaručeně nikdy nezapomenu a víte ji Leckdy použít a zopakovat. Propracovaný, otestováno a Zejména fungující systém získávání dovedností balení a sexuálního mistrovství vyzkoušelo od roku 2010 více než 1700 mužů a žen. Všichni z nich Vám dosvědčit, že mnohdy nebylo jednoduché se přemoci a v průběhu kurzu překročit své hranice, omezující přesvědčení i nezdravé ego. Ale stálo jim to za to. Proto, POkud jste jeden z mužů, který chce od života víc. Vítejte v projektu SvadeniZen.cz

"POPs zážitky všech našich absolventů kurzů svádění by stvořili knihu hrubší než Bible. Byla by poučná, vzrušující, ale pro Vás nepoužitelná. Žádný z příběhů nezopakujete, ani nenapodobují. Přitom schopnost upoutat, svést a sbalit ženu je vlastní každému muži."

Asi to, že jste tady, nebude úplná náhoda. Nebude to ani osud. Ale určitě to bude šance. Šance konečně dostat od života to, co si zasloužil a co jste si dosud Pravděpodobně mysleli, že se dostává jen krásným chlapem, celebritám či boháčem. Chceš být mužem, který je přirozeně atraktivní a zručný v kontaktu s opačným pohlavím. Pravidelné doplňování arzenálu praktickými dovednosti, techniky, přístupy od oslovení po vztah. Jsme jediná škola svádění na Slovensku, která Přináší mužům pocit vítězství, když vlastními schopnostmi dokáže svést ženu. Náš produkt není informace, náš produkt je emoce, tj schopnosti získané z emocemi nabitých zážitků se skutečnými ženami. Kombinací zahraničního know-how a mnohaletých zkušeností na Slovensku jsme pomohli stovkám mužů splnit si své sny. Tito absolventi jsou živým důkazem, že to, co SvadeniZen.cz učí funguje a pomáhá ve skutečně životě. Připojte se k úspěšným mužem - jakmile bude od života Maximum!

škola svádění - umění svádění - zvádzaj ženu - jak sbalit - jako svádět - jak svést - seduction - seduction school - kurz svádění - svádění - pick up artist - sex coaching - seznameni - rande - předehra - libani - sex milování - trening svádění - kurz školení - vztah - balení - seznámení - svadenizen

seminare svadeni baleni holek

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.