Profil a identita společnosti | Škola svádění Elite | SvadeniŽen.cz


     Jsme nejstarší a nejznámější Škola svádění v České i Slovenské republice. Během více než 10-leté historie projektu SvadeniZen.cz, společnost realizovala několik stovek kurzů, školení, seminářů či koučingových sezení. Více než 1400 spokojených absolventů jsou naší nejlepší referencí. Jako jediný v České a Slovenské republice jsme členy mezinárodní asociace vztahových poradců a koučů - IDCA. Tým zkušených koučů, instruktorů a školitelů s dlouholetými zkušenostmi v oblasti seberozvoje, seznamování, psychologie, svádění a sexuálního poradenství jsou připraveni individuálně posunout své znalosti a zkušenosti absolventům našich kurzů.

Škola Svádění Elite | SvadeniZen.cz byla založena v roce 2010 a od založení se její činnost soustřeďovala především na oblast osobnostního a vztahového rozvoje a vzdělávání - pro muže a ženy. Během existence společnosti se aktivity v oblasti poradenství a vztahového koučinku (Dating Coaching) postupně rozšířili o celou škálu služeb - kurzy, školení, semináře, workshopy a konference.

Kvalitativní fáze rozvoje, znamenala expanzi z lokálního působení na regionální, později na celoslovenské, aktuální zastřešuje prostřednictvím svých partnerů i aktivity v zemích: Slovenská republika, Rakousko a Německo. Od roku 2010 se společnost zaměřuje zejména na organizování vzdělávacích aktivit pro jednotlivce, týmy, ale i firmy (tímbildingové aktivity). Společnost má v nabídce svých služeb širokou škálu vzdělávacích programů a projektů pro různé cílové skupiny - muže a ženy. Škola svádění realizuje především:

- Konzultační, odborně poradenskou a školící činnost
- Provádí osvětovou, informační, propagační a ediční činnost v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, poradenství, koučinku
- Organizuje kurz, vzdělávací a výcvikové programy, tréninky, semináře, odborná setkání a jiné akce v občanské a odborné komunitní sféře
- Zprostředkovává vedení, přispívá na rozvojové programy, vytváří projekty a nabízí odbornou pomoc pro muže a ženy v oblasti vztahů
- Získává informace o práci podobných organizaci doma a v zahraničí, navazuje kontakty a spolupracuje s mezinárodními a národními organizacemi
- Spolupracuje a aktivně podporuje partnerské organizace
- Jiné rozvojové, vzdělávací a poradenské aktivity

Pro své klienty poskytuje komplexní formy osobnostního a vztahového rozvoje, které jsou zaměřeny především na oblast tzv. sociální dynamiky a Pick Up komunit, kurzy a školení soft skills, jemných psycho sociálních dovedností zaměřených na svět mužů a žen t.j. kurzy aktivního seznamování, komunikace, kurzy flirtu, kurzy komunikace, NLP techniky, tréninky svádění a balení žen, umění milostného života a sexu. Vzdělávací kurzy jsou realizovány jako plně praktické a přímo využitelné v praxi života.

V jednotlivých modulech a kurzech se klade velký důraz na aktivní zapojení všech účastníků do procesu učení se prostřednictvím účastnické tréninkových metod, simulovaná cvičení, rozvojových her, řešení případových studií, konkrétních případů, skupinových diskusí, hraní rolí a především - PRAXE v terénu. Všechny vzdělávací projekty jsou realizovány v maximální spolupráci s klientem a na základě jeho specifických požadavků. Všechny vzdělávací služby jsou zajišťovány lektory, trenéry a kouče ze Školy svádění Elite. V tomto směru však společnost spolupracuje is celou škálou externích odborných garantů, psycho sociálních poradců a lektorů, nejen na území celého Slovenska.

Ako zbalit zenu kurz balenia zvadzania

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.