Partnership program | nabídka aktivní spolupráce


     Fascinuje Vás oblast sociální dynamiky, seznamek, vztahů, komunikace, světa mužsko-ženské interakce, psychologie, osobnostního rozvoje či vzdělávání ? Máte nové, inspirativní nápady a myšlenky ? Jste komunikativní, víte navazovat nové známosti a chcete se v tomto umění i nadále zdokonalovat ? Máte chuť poznávat zajímavé lidi a zažít při tom množství zábavy ? Hledáte lukrativní spolupráci, partnerství či dream job ...? "

Hledáme touto cestou dynamických spolupracovníků a firemních partnerů, pro které se zábava stane posláním. Jsme otevřený všemu novému a neprobádaných. Vaše podněty a návrhy oceníme. Využijte nabídku růstu, sebezdokonalování a dosud nepoznaných možností. Přidejte se k týmu a zazařte. Enjoy your Life !"

Škola Svádění Elite | SvadeniZen.cz
PUA TRAINING - " How to Pick Up Women " - PUA BOOTCAMP
BRNO - PRAHA - BRATISLAVA - WIEN - KIEW
Phone: + 0421 949 142 051

spolupraca kurzy skolenia seminare

 

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství-Kurzy-Semináře

InfoLinka:  +421 905 485 153
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Website: www.svadenizen.cz

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.