Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 


A ona pořád ne a ne najít toho správného chlapa. Tak jsme si povídali a najednou padlo téma na naše potenciální nové objevy. „Zrovna před pár dny mě balil jeden borec“, začala. Pak prý s ním byla i na rande. Trochu jsem vyzvídal podrobnosti a vzešel z toho docela zajímavý příběh: Říkala, že ten den byla s kamarádkou v kavárně. Když se s ní pak večer na zastávce loučila, tak ta její kamarádka jen tak z legrace oslovila kluka stojícího opodál:

„Můžeš prosím dohlédnout na mou kamarádku a případně ji i doprovodit, ať se jí nic nestane?“ On samozřejmě neodmítnul, hned se s ní dal do řeči a nedal se odbýt, dokud nesouhlasila s jeho doprovodem. No a co se nestalo. Nakonec slovo dalo slovu a domluvili se i na další schůzce.

Tak jsem vyzvídal dál. Zajímalo mě, jak se vyprávění vyvine. Ona ale odpověděla: „Bylo to jedno velké zklamáni. Nakonec se z něj vyklubal takový intelektuál. Sám to o sobě dokonce prohlásil. Je to takovej ten typ, co jen chodí do čajoven. Dokonce ani nemá řidičák. Nic pro mě. Já potřebuji pořádného chlapa.“

Běda chlapům, kteří věří, že ženy chtějí jenom hodného chlapa !

Ony sice říkají, že chtějí aby je muž miloval a splnil jim každé jejich přání. Ale ve skutečnosti chtějí opravdového chlapa. Nechtějí někoho, kdo je bude hýčkat, rozmazlovat a stavět je na piedestal. Ve společenství lidí je již od pradávna geneticky zakódováno, že muž je vůdcem tlupy. Svou tlupu ochraňuje, brání a rozhoduje o tom, co je a co není správné. Jako vůdce musí být hlavně silný, chytrý a vědět, co chce. Žena ho pak respektuje a obdivuje ho.

Takže když nějaký takový hodný kluk udělá pro tu svou, co jí na očích vidí, přenechává tím rozhodování jí. Muž pak jakoby neměl svůj názor a udělá přesně to, co ona chce. Tím se z hodného kluka vlastně stává hodný blbec. A jako takový přece nemůže tu tlupu vést. Proto o takového muže žena podvědomě začne ztrácet zájem a dřív nebo později se na něj vykašle. Takže nebuďte hodným blbcem. Tudy cesta totiž nevede. Měli byste dělat to, co považujete za správné a potřebné.

Co se ženám na mužích líbí
Jak vypadá ideální muž? Vysoký, tmavovlasý, finančně zajištěný, vkusně oblečený. K tomu hezky vonící, milý, pozorný, avšak sebevědomý a samostatný. Měl by mít spoustu zájmů, koníčků a kamarádů a k tomu všemu musí být ještě věrný. Toto vyplývá prakticky ze všech článků, ve kterých ženy popisují své neexistující ideální partnery. Jsou to ale opravdu vlastnosti, které ženy hledají, a bez nichž u nich nemáte šanci?

Co nejvíc přitahuje ženy na mužích ?"

Rozhodl jsem se to zjistit. Nejen proto, že prakticky žádnou z těchto vlastností obdařen nejsem. Především proto, že těmito vlastnostmi nedisponuje snad žádný muž na této planetě. Ale ženy, nezoufejte, ve Sluneční soustavě je ještě dalších 8 planet, nehledě na to, co se skrývá v nekonečném vesmíru. Co se tedy ženám na mužích opravdu líbí? Zeptal jsem se pochopitelně žen a navíc dosti rozdílných. A odpovědi? Posuďte sami.

Nejdůležitější je pro ženy pocit, že se s mužem baví
Neznamená to, že musíte vykládat veselé historky ze svého nebo cizího života. Měli byste ale vycítit, co ženu zajímá. Rozhodně až na pár výjimek ženy nezajímá, že vám v autě špatně funguje spojka. Nebo že nová verze operačního systému Linux je mnohem lepší než verze předchozí. I když existují ženy, se kterými byste na tato témata možná úspěšně rozvinuli filozofickou diskuzi, většinu příslušnic něžného pohlaví byste spíše odradili. Zároveň však není potřeba snažit se konverzovat na témata, kterým sami nerozumíte.

Například debata na téma „nové laky na nehty z reklamy se slečnou z telenovely“ by asi také nedopadla úplně nejlépe. Velice důležitý je pro ženy pocit, že mají vedle sebe opravdu „muže“. Prakticky každá žena vám řekne, že musí cítit ve svém partnerovi oporu. Problémem však je, že mnohdy ani sami muži neví, zda budou schopni poskytnout ženě oporu, kterou potřebuje. O to větší překvapení pak ženu čeká při zjištění, že její vyvolený je větší hysterka než ona. Pokud žena přijde s tím, že ji někdo naštval, nebo že ta ženská v obchodě je úplně blbá, rozhodně jí neříkejte, že ji třeba jenom nepochopila.

Sebevědomí, sebejistota a sebedůvěra
Žádná žena netouží po muži, který je nervózní i z kontaktu s prodavačkou. Zároveň však ženu těžko získá muž, který ji osloví slovy: „Ukaž na jakoukoliv holku co tady je a já ji sbalím“. Netvrdím, že by se to dotyčnému nemohlo povést, ale pochybuji, že by tím oslovené nějak zvlášť imponoval. Na těchto třech základních vlastnostech se shodly všechny dotázané bez rozdílu věku, vzdělání či délky trvání partnerské vztahu. Z toho se dá usoudit, že toto jsou opravdu nejdůležitější vlastnosti, které ženy vyhledávají.

Pravdou však zůstává, že každá žena a každý muž jsou naprosto originální. Co je pro jednu sebevědomý kluk, je pro jinou zase arogantní „frajírek“. Určit, kde jsou hranice, je prakticky nemožné, a tedy ani ti, kteří rudnou při každé příležitosti, se nemusí obávat. Jistě se najde dívka, které to bude připadat roztomilé. Stejně tak chtějí některé ženy muže, kteří je dokážou překvapit, jiné zase takové, kteří se pokaždé zachovají očekávaně. Jedna chce mít jistotu, že je věrný, jiná chce mít pocit, že o něj musí trošku bojovat.

Často se zde vyskytlo slovo pocit. A přesně o tom to se ženami je. Ženy prostě musí s mužem něco cítit. Pokud jste dívce lhostejní, nemá cenu se snažit. Můžete mít všechny výše zmíněné vlastnosti v dokonalé rovnováze, ale pokud ženu nezaujmete svou osobností, nejspíš nebudete mít nikdy možnost ji své klady předvést. Ze zvědavosti jsem se na otázku „Co se ženám na mužích líbí“ zeptal také několika mužů.

Odpovědi byly v porovnání se ženskými podstatně kratší a jasnější. Nevím, zda to ukazuje na nějaký typický rozdíl mezi muži a ženami. Já si to omlouval tím, že muži mají jistě méně času na dlouhé rozepisování. A odpovědi? Peníze, velký penis, peníze, peníze, velký penis, svaly, peníze. Takto bych mohl pokračovat ještě na několika dalších řádcích.

Plyne z toho vůbec nějaké ponaučení? Asi ano. Pro muže je mnohem důležitější zahájení vztahu a tak si všímají toho, co je vidět na první pohled. Pro ženy je důležitější pozdější fáze vztahu a podle toho také určují důležité vlastnosti partnera.

A závěr?

Páni, muži a vůbec všichni představitelé „silnějšího“ pohlaví: Vězte, že pro ženy hrají při hledání partnera důležitější roli jiné věci než vzhled, peníze a velikost vašeho údu. Mnohem častěji zajímá ženy více pevný zadek než velký předek. Rozhodně však nic nepokazíte tím, že se občas osprchujete, oblečete do čistého, zkusíte i nějakou vůni a v kavárně za ni zaplatíte.

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 608 pět pět pět 231
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

 

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.