FAQ | nejčastější dotazy


Jak si vybrat Školu svádění
Na trhu je dnes mnoho nabídek služeb a produktů (především z oblasti "online marketingu"), které "ZARUČENĚ" :) zlepší vaše zvodcovské, komunikační či milostné schopnosti. Při výběru té pravé nabídky si však určitě prověřte pravost referencí a historii, či služby, kurzy nebo zázračně nabízené online produkty skutečně pomáhají, kdo jsou lektoři a proč tuto práci dělají. Přečíst si pár knížek v angličtině, přeložit jejich a sbalit jednu či dvě baby na diskotéce určitě kvalifikovaného odborníka schopného a ochotného pomoci neudělá. Výběr té pravé služby či produktu na Váš problém, je jako výběr auta - toto rozhodnutí a zkušenost se s Vámi následně "poveze" celý život. Proto, zvažte a pečlivě vybírejte.

Proč nejsou kurzy svádění levnější
Nejsou levné ve srovnání s čím ? S jakými dalšími službami či produkty porovnáváte jejich cenu ? Muži i ženy utrácejí stovky a tisíce korun na nemovitosti, auta, vizáž, oblečení, restaurace, fitcentra, rande a podobně .... a to vše s podvědomým cílem být přitažlivý pro opačné pohlaví. Takto za zlomek všech těchto výdajů na nepodstatné věci můžete mít okamžité výsledky a úspěchy u žen. Z tohoto pohledu jsou naše kurzy svádění spíše levné. Samozřejmě část dovedností a triky, které se na kurzu naučíte se dají naučit iz knih, videí, nahrávek, ale především tréninkem. Když však spočítá muž investice pouze do tréninku v podobě času a výdajů na trénování se ženami (drinky, jídlo, atd.), Tyto ho stojí mnohem víc, než základní kurz svádění. A to navíc s velkým časovým zpožděním!

Nechci balit ženy, chci si najít dlouhodobou partnerku (seznámení)
Svádění, flirt, umění komunikace a sebe prezentace neznamená balit ženy jako na běžícím pásu. Vy se rozhodujete, kterou ženu chcete oslovit a co s ní chcete zažít. Každá žena ocení, když si ji muž umí získat, když je pro ni výzvou, když ví, jak s ní komunikovat a když ví, jak jí porozumět a uspokojit ji. To vše se na našich kurzech a školeních naučíme.

Nepotřebuji se učit a napodobovat ostatní. Chci mít voj vlastní styl
K vlastnímu stylu se během našeho kurzu dopracuje téměř každý účastník. Účastníci nedostanou od nás nic, co by bylo proti jejich přesvědčení nebo hodnotám, nesnažíme se jejich přeformátovat. Naopak - necháme vystoupit to nejlepší, co v nich je a jen pomůžeme odstranit jejich slabé stránky. Nejsme fabrika na pick-up artistů (balírna žen), z nichž každý je klon. U nás každý absolvent má svůj přirozený styl, charisma a kouzlo.

Úspěchu u žen se přece nedá naučit. Buď je to v tobě nebo ne
Naši absolventi, ale i příklady nejznámějších svůdce ve světě dokazují pravý opak. Umění svádění se rychle dokáže naučit každý, dokonce i handicapovaný jedinec. Téměř polovina našich absolventů jsou manažeři, obchodníci či IT specialisté, kteří nemají nízké sebevědomí a nechybí jim ani sociální dovednosti. Proto u všech našich klientů je po kurzu pokrok patrný a výrazný.

Není učení svádění, seznamování či flirtování neobvyklé
Dnešní společnost je nastavena na dominanci žen při navazování vztahů - jsou to ony, které dovolí mužům s nimi povídat, je líbat, případně s nimi intimní sdílet chvíle. Nevidíme nic "divné" na tom, aby se síly v "boji pohlaví" vyrovnali a muži byli schopni být rovnocennými partnery v komunikací a vztazích se ženami.

Proč by mi měl pomoci právě kurz od Škola svádění Elite
Naše postupy, metody, ukázky a praktické manévry jsou léty ověřené a přesto, že jejich neustále aktualizujeme a inovujeme, stále si zachovávají a zvyšují svoji účinnost u žen. Rovněž reference našich absolventů dokazují, že naše úsilí není marné a všechny slíbené výsledky dodržíme. V případě nespokojenosti garantujeme sto procentní garanci vrácení peněz. V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Jaké jsou důsledky ženské převahy nad muži? Samy ženy tvrdí:
1. Dnešní muži jsou málo mužští - tzv. "Skutečných" mužů (pravých chlapů) je dnes jaksi málo
2. Muži mají nedostatek sebevědomí, ženy chtějí silnějších, sebevědomější chlapů
3. Ženy samy trpí svou dominancí, protože si nemohou najít rovnocenného partnera
4. Ženy jsou rady obdivovány a sváděno - akorát k tomu potřebují odvážnější muže
5. Muži trpí evolučně zakořeněným strachem z odmítnutí (krásnými, atraktivními ženami)

Co projekt "Škola balení a svádění" přesně nabízí
Projekt oslovuje především muže (ale i ženy). Je cílený na oblast osobního rozvoje, sociální dynamiky, datingu, seznamování se, svádění, moderního životního stylu, milostného života a vztahů. Prezentován je formou vzdělávání a zážitkového učení - tj odborného poradenství, kurzů, seminářů, tréninků a workshopů. Určen je všem, kteří partnera hledají, či partnera mají, - chtějí se však dále vzdělávat, být zručnější, sebevědomější, úspěšnější a atraktivnější - chtějí si jednoduše změnit či zkvalitnit svůj osobní, partnerský nebo milenecký život.

Projekt Škola svádění je cílený na nabídku služeb především v oblastech
- Školící činnost (kurzy, školení, semináře, tréninky, konference a workshopy ...)
- Poradenská činnost (individuální, párové a skupinové konzultace, coaching a poradenství)
- Zážitková oblast (eventy a pobyty, seznamky, mužsko ženské encounter skupiny ...)

Kvalita od Školy svádění Elite
Pokud hledáte nejlepší poměr kvality a ceny na českém a slovenském trhu - jste na té nejlepší adrese. Bezkonkurenčně. Naše filozofie směrem k Vám a je charakterizována pěti atributy - promtnosťou, jedinečností, odborností, klientskou podporou a cenou. V rámci slovenského a českého trhu patříme mezi TOP lídry v dané oblasti - dlouholeté zkušenosti, mezinárodní spolupráce (PUABOOTCAMP.DE a SVADENIZEN.CZ), kvalitní tým lektorů a vztahových koučů, zda odborná garance jsou jen některými důvody, proč si stále více klientů volí právě Akademii balení. Vycházíme z teoretické a praktické spolupráce z etablovaných evropských a amerických škol podobného zaměření. Kvalitu podporuje i to - že jako jediný v České republice jsme členem mezinárodní asociace vztahových poradců a koučů - IDCA.

Jak probíhají kurzy, školení a semináře
Všechny kurzy a semináře jsou sestavovány tak, aby přinesly účastníkům nejen možnost získání nových teoretických znalostí, ale především - do přetavení naučeného, ​​do praxe samotné. Znamená to, že všechno co se naši klienti na školeních naučí, mají možnost okamžitě i otestovat přímo v praxi / terénu ve spolupráci s našimi vztahovými trenéry a poradci. Samotné praxi přikládáme velký význam - víme, že jeden praktický příklad vypoví víc, než "100 stran textu odborné knihy." Semináře a kurzy probíhají většinou v malém počtu účastníků - cílem je zaměření se na individuální požadavky a potřeby jednotlivých klientů při seminářích. Proto neotvíráme kurzy větší než 5 účastníků / 1 lektor. V rámci většiny školení se naši klienti setkají s min. 2-3 lektory - tak mají možnost absorbovat několik trenérských a lektorských přístupů. Tomu, komu nevyhovuje větší skupina - nabízíme možnost vysoce individuálních kurzů 1 účastník / 1-2 lektoři. Od začátku našich školení jsme vyškolili několik stovek absolventů - jejich pozitivní reakce jsou našimi nejlepšími referencemi při Vašem rozhodování.

Jaká je cena kurzů a seminářů
Ceny všechny nabízených programů (poradenství, kurzy, školení, zážitkové eventy a pobyty "...) jsou velmi příznivé a může si je dovolit každý, - kdo oceňuje tento typ investice. Jde o TOP investici do sebe - do vlastního sebe-rozvoje. Z osobních zkušeností víme, že se Vám to v dalším životě několikanásobně vrátí. Potvrzují to naši frekventanti a absolventi. Mnozí se vracejí a využívají našich služeb znovu, zda doporučují své přátele, známé či partnerů. to je pro nás ta nejlepší reklama - Vaše úspěchy a radost z osobního a partnerského života.

Kdo jsou poradci, lektoři a instruktoři
Jsou to duchem dynamický a mladý lidé, kteří v osobním a profesním životě působí v různých společenských oblastech (psychologie, sociologie, poradenství, terapie, pedagogika, management, životní a vztahový koučink, vzdělávání, IT). Každý jeden z nás v týmu má chuť aktivně osobnostně růst, učit a předávat poznatky jiným.

Pojmy jako společenská dynamika a Pick Up se na stránkách často používají. co znamenají
Společenská dynamika je v současnosti etablovaný pojem pro dynamický, společensko vědní obor. Jeho součástí je i tzv. Pick Up. Jedná se o oblast spojující osobního rozvoje jedince s uměním sociální interakce. Mimo jiné tedy io umění svádění, úspěšného seznamování se, datingu a vztahů. Jde o oblast relativně mladou. Ještě před nedávnem se spojovalo s tajným uměním "undegroundovej komunity svůdců v USA. Jde o praktické a ověřené přístupy, do nichž jsou z celosvětového hlediska zasvěcených již tisíce mužů i žen. Má své jasné specifika, algorytmy, jasná pravidla a přístupy. To úžasné na tom celém je, že se to může UČIT a APLIKOVÁN to ve svém životě opravdu KAŽDÝ! Každý bez ohledu na věk či sociální status, může být v sociální interakci pro jiné lidi úspěšnější, přitažlivější a atraktivnější. Uvedené platí jak pro Váš osobní, partnerský i profesní život. "

Co naši klienti a absolventi získávají
Všichni naši klienti - účastníci a absolventi coachingu, kurzů a seminářů získávají hodně - růst a osobní rozvoj, poznatky a zážitky přímo aplikovatelné v PRAXI. Jedná se o jedinečné vzdělávání a know-how, které v tuzemských podmínkách nenachází konkurenci. Toho jsme si v projektu Škola svádění | Seduction.sk plně vědomi a proto dokážeme na všechny námi nabízené kurzy a školení poskytnout Exklusive garanci - 100% vrácení nabytých znalostí (informujte se). Doposud tuto garanci využilo: 0 absolventů.

ako zbalit babu rychlo

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.