Kurz:  "Inner Game | sebevědomí, psychologie a NLP v praxi života pro muže"


     Anotace kurzu: "Inner Game" je pojem, který v sobě spojuje vnitřní vědomí sebe sama Poznání vlastní hodnoty. Poznání svých silných i rozvojových stránek. Inner Game, Psychologie a NLP (neurolingvistické programování mysli) jsou skvělými nástroji na osobnostní rozvoj, budování zdravého sebevědomí, efektivní komunikaci a zdravé mezilidské vztahy. Obsahuje množství technik, přístupů a metod které můžete účinně aplikovat na sebe, stejně tak i v kontaktu s jinými lidmi. NLP psychologie znamená neomezený lidský potenciál. Věděli jste například, že průměrný člověk využívá 4-10% celkových kapacit svého těla, mysli a psychiky. Představte si, že byste svou kapacitu dokázali znásobit. Jaký by to mělo pozitivní vliv na Váš osobní život, na mezilidské vztahy, partnerské vztahy, na kariéru ?!

Hledáte odpovědi a řešení v oblastech: Jak být více úspěšný a šťastný v životě ? Efektivní komunikace a sociální dovednosti ? Eq a SQ v praxi života ? Silné sebevědomí ? Zdravý sebeobraz ? Sebarešpekt? Průbojnost ? Asertivita ? Psychologie sebe a jiných ? Jak vědět zaujmout osobu opačného pohlaví ?

Už jste někdy snili o tom, jaký by jste chtěli být, co byste chtěli vědět, co byste chtěli dokázat? Možná jste viděli člověka u kterého jste obdivovali některé vlastnosti a řekli jste si, jaké by to bylo kdyby jste i vy věděli dělat to co on. Určitě by bylo úžasné něco takového dosáhnout a získat pocit, že člověk se změnil a naučil se něco nového. A vedle toho, jak se přirozeně začal měnit, získával nové schopnosti a uvědomil si, že to začalo mít vliv na celou jeho osobnost a že čím více věděl, tím více se automaticky zdokonalil iv jiných oblastech a přišel na to, že najednou se dívá na věci jinak a má na ně přesnější a méně zkreslující pohled a že tato změna se projevila v tom jak věci hodnotí, jak komunikuje s lidmi a jak se může naučit něco další abys tak rozšířil svůj prostor a otevřel ho novým zkušenostem na nichž mohl stavět a růst prostě dál.

inner game kurz na kurzu Inner Game, psychologie, NLP a sebevědomí - budeme intenzivně a efektivně pracovat hlavně na těchto oblastech: můj sebe-obraz, moje inner-game, moje sebe-prezentace, můj osobní marketing, značka jménem JA, oslovení, zaujetí, flirtování, konkrétní techniky, příběhy, neverbální projevy, dominantní prezentování se, silná a efektivní komunikace, charisma, psychologie. Po tomto tréninku a školení tak budete vědět o fungování sebe a jiných lidí podstatně podstatně více. Osvojení si efektivních technik vám pomůže dosahovat vynikajících výsledků v jakékoliv oblasti života. Získané dovednosti Vám pomohou k úspěšnému, zdravému, harmonickému - profesionálnímu i soukromému životu. Pomocí Inner Game a NLP psychologie máte možnost:

- Umět se lépe motivovat a zvýšit svou efektivitu, sosobnostný rozvoj
- Řešíme problémové situace, lépe zvládat konflikty, stát se lídrem situaci
- Plně využít své zdroje, zlepšit se radikálně v tom v čem jsme slabí
- Modelovat experta ve svém životě tak, aby se zdokonalili i ostatní v okolí
- Dokázat nebo naučit se něco, o čem bychom byli řekli, že to nedokážeme
- Zlepšit se ve své profesní či kariérní oblasti, osobním i vztahovém životě
- Rozumět lépe svým hodnotám a být vyrovnanějším a sebevědomějším
- Lepší konverzovat, komunikovat a zároveň více rozumět sobě a jiným
- Vědět ovlivňovat a umět se bránit před manipulací a mnoho mnoho jiného

Pro koho může být Inner Game zajímavé: může být užitečné pro kohokoliv kdo pracuje nebo je ve styku s jinými lidmi, v osobním partnerském nebo kariérním životě. Je užitečné pro kohokoliv kdo si uvědomuje že může vylepšit své komunikační schopnosti a ví že asertivitou to pouze začíná. Je ideální pro každého, kdo má zájem zdokonalit sebe samého, pracovat na sobě, rozvinout svůj talent a rozšířit své schopnosti. Doporučuje se na zvýšení osobnostního poteciálu, zvýšení výkonu, na zlepšení mezilidských vztahů, na zvýšení atraktivity, sebevědomí či zlepšení komunikace.

Co je cílem Inner Game: cílem Inner Game je umožnit změny v myšlení a jednání lidí tak, abychom maximálně využili své možnosti, rozšířili jejich a dosáhly tak vynikající výsledky v osobním, profesním životě nebo v jakékoli jiné oblasti lidské činnosti. Cíl je lepší porozumění rozdílem mezi tím, co přinášejí průměrné výsledky a tím co přinášejí vynikající výsledky. Investujte do sebe samého - vytěžte ze života maximum!

Jak to celé probíhá:
Kurz probíhá zážitkovou formou a je velmi intenzivní. Všechny techniky a tipy pro Inner Game, silné sebavědomí, NLP techniky, hypnóza, osobnostní rozvoj, zlepšení sociální a komunikačních dovedností, znalostí a know how si účastník osvojí přímo na školení. Následně je s úspěchem aplikuje pod dohledem instruktorů přímo v praxi. To zaručí, že si je dokonale osvojí a bude je umět využít v každé situaci života. Principy a přístupy jsou široce-použitelné v jakékoliv mezilidské komunikaci a jejich absolvent se stává atraktivním a úspěšným nejen u žen, ale v celé oblasti osobního, vztahového ale i kariérního života. Celý kurz probíhá diskrétně, bez souhlasu nejsou pořizovány žádné zvukové ani obrazové materiály. Kurz je veden profesionálním mezinárodním týmem, s několikaletými zkušenostmi v oblasti osobního rozvoje, vztahového koučinku a seznamování.

Termíny a místa školení:
minimálně 4 * měsíčně / podle potřeb registrovaných účastníků. Školíme v Brně, Praze a v Bratislavě. Na požádání klienta i v rámci jiných míst. časy školení přizpůsobujeme pro individuální potřeby klienta. Znamená to, že školíme v rámci pracovních dnů, tak víkendů, nebo i večerní. Kurz můžete absolvovat jako komplexní celek, nebo i individuálně na etapy. Rozsah a cena školení: 1 den (3400,- czk)

Další informace:  ŠKOLA SVÁDĚNÍ Elite - nejprogresivnější a nejdynamičtějším v rámci obdobných projektů v České i Slovenské republice. Na základě dlouholetého studia, praxe a zkušeností v oblasti tzv. sociální dynamiky, sociální komunikace, Pick Up komunit, dateingu, svádění, seznamování a osobnostního rozvoje, jsme se rozhodli uvedené přístupy, metody a koncepty zveřejnit - Vám, frekventantům a absolventům našich programů. Nabízené semináře a zážitkové workshopy tak máte možnost otestovat a ověřit si jejich účinnost - tak ženy jako i muži. Vyučujeme a trénujeme jejich systematicky. Více než 1700 absolventů za sedm let. Naším cílem je být Vám při učení se uvedených metod a přístupů nápomocní. Muži - budoucnost a úspěch máte ve vlastních rukou! Každý se může zdokonalit a stát v sociální interakci úspěšným. Jediným rozhodnutím, výrazně změníte Váš osobní, partnerský, ale i společenský život.


 

  • Délka, trvání kurzu | školení:  individuální a dohodou
  • Úroveň obtížnosti kurzu "Inner Game pro Muže": začátečníci / mírně pokročilí / pokročilí
  • Místo konání kurzu pro muže (dohodou): Brno / Praha / Česká republika / Slovenská republika
  • Kategorie nabízených vzdělávacích kurzů a seminářů: semináře pro chlapy / další vzdělávání a osobnostní rozvoj
  •       Možnost absolvovat vzdělávání | forma výuky: denní, individuální (One to One) i skupinová / přizpůsobujeme potřebám
  •       Odborní garanti vzdělávání: odborní interní a externí tým Školy svádění Elite v oblasti osobnostního a vztahového rozvoje
  •       Termíny konání: ASAP (nabízený kurz a vzdělávání organizuje pravidelně)
  •       Vzdělávací metody: individuální a skupinové řešení teorie a praktických situací, práce a úkoly, případové studie, literatura, doporučení pro praxi
  •       Minimální vstupní znalosti: nepředpokládají se konkrétní znalosti. Školení (obsah, témata atd.) Se plně přizpůsobuje požadavkům všech účastníků
  •       Cílová skupina a max. počet účastníků: každý kdo chce zlepšit své osobnostní a vztahové dovednosti / max. počet účastníků na jeden kurz: 1 účastník
 
Akční cena semináře:
5999,- czk / 3 hodiny 1 klient
chci se prihlasit seminar kurz

inner game sebavedomie kurz

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.