Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 


Dlouhá léta zkušeností a praxe v poradenské praxi v práci s muži (a ženy), nám v Škole svádění Elite poskytli ty nejdůležitější INFORMACE a TAJEMSTVÍ o tom, co přináší úspěch na internetu - jménem online svádění a seznamování. Mnoho mužů má bohužel ještě dojem, že se jedná o náhodu, osud či štěstí - setkat, oslovit, zaujmout, svést a sbalit konkrétní ženu - i když se jedná o svět virtuální - internetový.

... Nic není dál od pravdy !

Ve světě reálného i internetového seznamování totiž platí přímá úměra ... čím je ta žena krásnější, atraktivnější - tedy čím je její hodnota takříkajíc u mužů vyšší (DHV) - tím je její získání náročnější. Každé svádění (v denním i nočním životě), jakož i při ONLINE HRE na INTERNETU - má svá jasná pravidla. Umění úspěšného svádění je jistý algoritmus - posloupnost krok po kroku: A, B, C ... pokud uděláš jedno, dostaví se to, pokud ono, očekávej takovou a takovou reakci .... Prozradíme Ti základní principy toho - jak efektivně balit holky a ženy přes INTERNET - principy DIGI GAME | ONLINE HRY!

Chceme jen jedno - aby si byl na poli svádění a balení žen úspěšný. Množství mužů ztrácí svůj drahocenný čas vysedáváním u internetu a prostřednictvím různých seznamovacích portálů se snaží systémem "kvantity" (oslovování všeho co má vagínu) úspěšně zaujmout a sbalit ženy. Otevřeně: tento systém již léta nefunguje. Kdysi opravdu stačilo mít jakž takž vyplněný profil a černobílou fotku - dnes, je však DIGI GAME | ONLINE HRA sofistikovanější. Muži i ženy objevili lákadla internet datingu - se všemi klady i zápory, které tato oblast seznamování, svádění a balení přináší. Internetový svět je v něčem specifický, v něčem přece jen podobný tomu reálnému. Muži jsou v běžném životě těmi, kteří loví (balí a svádějí) ženy svých snů, ovšem v "digi-světě" se Vám může stát, že pokud máte perfektní "image" (profil), můžete být s úspěchem oslovován ženami.

Tuto HRU však musíte vědět zinscenovat. Ve světě internetových seznamek je nesmírně mnoho těch co loví (žraloci) a těmi, kteří jsou lovení (nejsou to jen ženy!). Pokud hodláte zažívat zklamání a neúspěchy, svěřte se do rukou náhodě - tedy tomu, že bez selekce, přípravy, jasné struktury a cíle budete "zkoušet" u digitálních profilů žen zabodovat. množství oslovení, množství času, množství rozčarovaní s neúspěchu v sociálním kontaktu se ženami. STOP, takto ne! Jiná cesta je správná - vybírat si to nejlepší a nejšťavnatější, co internetové portály nabízejí. Pokud chcete být žralokem (Alfa Male) v online světě, potřebujete docílit, abyste byli u žen nejen zajímavý, odlišný, komunikativní ... ale i vysoce přitažlivý (attraction).

The Game is on !

Pozitivem v této oblasti je, že svádět a balit ženy se dnes může naučit každý. Díky ověřenému KNOW-HOW se i Vy můžete stát úspěšným svůdcům (PUA - umělcem v svádění). Jak toho dosáhnout je TAJEMSTVÍ, které musíte buď pracně získávat lety zkušeností na vlastní kůži (systém pokus-omyl), nebo otestovat a s úspěchem přijmout ověřenou strategii hráče v ONLINE GAME. Rozhodnutí je nyní na Vás ...

Seznamování přes internet (online game) je v dnešní technologicky vyspělé společnosti fenoménem. Toto ovlivňuje i na vztahy, a to především na vztahy mezi muži a ženami - jejich zahájení, budování i ukončení. Přeskočíme úvodní fráze a přejdeme nyní rovnou na věc .... Podíváme-li se na fenomén internetového seznamování, má stejně jako seznamování v reálném životě, jisté specifika a danosti. V případě internetového seznamování se vám v podstatě úplně vypadává využitelnost např. řeči těla, avšak stále ve hře zůstává Vaše sebevědomí a pozitivní myšlení.

Na internetových sociálních sítích, resp. seznamkách je velmi důležité mít nahozené nějakou vaši solidní fotografii. Pojďme dál ... představme si, že jste si již vyhlédli vaši potenciální "cíl" - Vaším úkolem je tuto ženu účinně zaujmout. Určitě vás jako první napadne fráze typu: "Ahoj, jak se máš? Co děláš? Popíšeme? ..." A různé podobné velmi otřepané fráze. NE - nedělejte chybu jako většina mužů.

S nezajímavými oslovení - ženu nezaujmete. První zásadou při zahájení konverzace je tedy vymyslet vhodný "opener" - tedy to s čím cílový objekt otevřete a zaujmete. Je třeba dbát na to, aby to bylo originální a nepříliš "vlezlé". Jediné co vám můžeme v tomto případě poradit je to, abyste si všímali profily těchto žen. Velmi mnoho se z nich dá vyčíst a určitě vás při čtení takového profilu i napadne čímž ji asi tak oslovíte. dále ..nikdy nezačínejte konverzaci informacemi o sobě, snažte se vždy vyzistiť o dané osobě co nejvíce.

Jedna věc je ta, že ženy mají velmi rády, když mohou o sobě mluvit nebo psát. Velmi důležité je dodržet i pravidlo lichotek. Komplimenty tedy skládat třeba, ale určitě ne v každé jedné zprávě, a určitě ne na zjevně viditelné věci jako nádherné oči, hezká tvář, krásné vlasy či sexy postava. Představte si, že takoví jako vy takové ženě píší každý den, a každý chválí totéž. Snažte se být tedy znovu originálními - naučte se psát zajímavě, originální a vtpno-drze. Ženám se líbí, když si umíte říct, resp. napsat svůj vlastní úsudek.

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 608 pět pět pět 231
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

 

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.