Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 


Na úvod páni trocha z ženské anatomie. V tomhle článku se seznámíte s několika velice citlivými body, které se na ženském těle nacházejí a o jejichž sexuálním potenciálu je dobré vědět. O některých jste již jistě slyšeli, o některých budete číst možná poprvé. 2. Předehra JE důležitá Ve druhé kapitole se zaměříme na některé tipy a triky, které je vhodné použít při předehře. Domníváte se, že umíte skvěle líbat? Přesvědčte se po přečtení této kapitoly! 3. Orální sex Orální sex dostal svou vlastní kapitolku, protože se jedná o techniku, která stoprocentně zabírá, ale také o techniku, která s sebou nese velkou dávku intimity. Chcete, aby na orální sex s Vámi žena nikdy nezapomněla? Zkuste použít doporučené tipy! 4. Jak být ještě lepším milencem Máte jistě mnoho zkušeností a svůj sexuální život jste již okořenil mnoha originálními nápady. Nabízím Vám několik dalších, které pro Vás mohou být nové a neotřelé. 5. Pár poloh pro inspiraci Nepřemýšlejte o nich, vyzkoušejte je! 6. Čeho se rozhodně vyvarovat Jsou určité maličkosti, které ženám opravdu HODNĚ vadí.

Chcete vědět které ?

Seznamte se s ženským tělem - abyste se stal neodolatelným milencem, je nutné se trošku seznámit s ženskou anatomií. Existují totiž určité body na ženském těle, které stojí za prozkoumání a následnou péči ;-) Bod 1 klitoris - jistě znáte nebo ne? Klitoris je svazek 8000 nervových vláken a je to (prý) nejcitlivější místo na ženském těle. Během soulože se stává větším delším, vystouplejším a dokonce ještě citlivějším. Jeden australský chirurg nedávno přišel s poznatkem, že klitoris je větší, než se dříve předpokládalo. Viditelná část představuje jen vrcholek, zbytek jeho těla leží pod povrchem a rozšiřuje se dolů, kde obepíná vstup do vaginy. Z toho vyplývá, že během pánevního přirážení bude jeho skrytá část intenzivně masírována. Klitoris je proto vždy v nějaké míře stimulován, i když jeho vrcholek není drážděn přímo. Je ovšem nutné podotknout, že tělo klitorisu je méně citlivé než vrcholek.

Některé ženy - tvrdí, že rytmickým kroužením pánví směrem dolů během mužova pánevního přirážení dokážou způsobit přímé tření vrcholku klitorisu, a tak zvýšit své vzrušení. Vyžaduje to ovšem dominantnější roli ženy jste ochoten ji akceptovat? Jestli ano, zkuste partnerku navést na tento pohyb. Už jste někdy slyšel o bodu U ? Bod U je malé místo tvořené citlivou topořivou tkání, která se nachází nad vyústěním močové trubice a po obou jejích stranách. Bod U není tak známý jako klitoris, protože jeho erotický potenciál byl prozkoumán teprve nedávno. Budete-li tento bod jemně hladit prstem, jazykem nebo žaludem penisu, dostaví se neočekávaně silná erotická odezva.

Co je ženská ejakulace - Když už se pohybujeme v okolí močové trubice, je vhodné zmínit se o ženské ejakulaci. Až donedávna si některé lékařské autority myslely, že ženská ejakulace je vlastně bezděčné stresové pomočování, které je potřeba léčit. Jeden muž dokonce požádal o rozvod, neboť věřil, že ho jeho žena při sexu pomočila. Celkem politováníhodná neznalost fungování ženských genitálií, že? Když žena ejakujuje, vychází sice tekutina z její močové trubice, avšak nejedná se o moč. Uretra (tedy močová trubice) je obklopena speciálními žlázami, nazývanými Skenovy, které jsou podobné mužské prostatě. Vlivem silné stimulace produkují alkalickou kapalinu, která je chemickou obdobou mužské semenné tekutiny. Množství ženského ejakulátu se pohybuje v rozmezí od několika kapek až po několik polévkových lžic.

Bod G - alias Gräfenbergův bod, alias bod bohyně O bodu G se toho napsala už spousta, ale i přesto někteří věří, že se jedná o pouhý výplod fantazie. Nejedná! Bod G je malá citlivá oblast, která se nachází 5 až 8 cm od poševního vstupu v přední, neboli horní stěně. Jméno získal tento bod po svém objeviteli, německém gynekologu Ernstu Gräfenbergovi. O co se ale vlastně jedná? Ženská močová trubice je obklopena erektilní tkání podobnou té, jež tvoří penis. Když se žena sexuálně vzruší, tkáň začne nabývat na objemu a její zvětšování vede k tomu, že v zóně bodu G vystoupí malý kousek vaginální stěny do vaginálního kanálu. Bod G proto budete marně hledat, když žena nebude vzrušená. Budete ho také těžko stimulovat při misionářské poloze. Přitom je bod G podle vyjádření svého objevitele primární erotickou zónou, možná důležitější než klitoris. Anterior Fornix Erogenous Zone AFE-zone, neboli bod A Že jste o bodu A ještě neslyšel? Není divu. O jeho existenci podal zprávu malajský lékař z Kuala Lumpur nedávno v devadesátých letech. Bod A je ploška citlivé tkáně, které leží přesně nad děložním hrdlem v nejvnitřnější části pochvy. Děložní hrdlo je úzká část, která mírně vystupuje do vagíny a má kolem sebe kruhový záhyb.

Přední část tohoto záhybu - se nazývá přední fornix (anterior fornix). Při tlaku na tento záhyb nastává rychlá lubrikace vaginy, a to dokonce i u žen, které obvykle nejsou sexuálně reaktivní. Přímou stimulací tohoto bodu se dá dosáhnout intenzivních orgastických stahů. Na rozdíl od klitorisu netrpí postorgasmickou přecitlivělostí. Dnes je možné koupit speciální AFE vibrátor je dlouhý, tenký, na konci nahoru zakřivený. Tak se zkuste vypravit do sex-shopu, za pokus to určitě stojí! 2. Předehra JE důležitá Ale než se dostanete k prozkoumávání těchto supervzrušivých bodů, zastavte se a uvědomte si, že abyste mohl plně využít jejich potenciál, musíte nejprve udělat pár kroků. Tyto body totiž efektivně fungují jen tehdy, když je partnerka vzrušená Víte, jak to mají ženy se sexualitou? Asi nebude velkým překvapením, když řeknu, že jinak, než vy muži.

Častou chybou mužů - je, že muži obvykle nakládají s tělem ženy podobně, jako se svým vlastním. Není zrovna moudré zaměřit se na ženiny genitálie a domnívat se, že jediná a nejlepší cesta, jak ji uspokojit, je začít zde. První věc, kterou byste si měl zapamatovat, je, že žena je víc než klitoris a vagina. A chcete-li ji rozpálit tak, že po Vás bude toužit znovu a znovu, měl byste si tuto oblast nechat až na konec a věnovat se jejím erotogenním zónám, které se nacházejí všude na těle od hlavy až po prsty u nohou. Koneckonců je to výhodné i pro Vás. Nejste-li limitován zaměřením na klitoris, máte opravdu velký repertoár možností, co udělat, aby s Vámi byla spokojená a aby Váš sexuální život nezevšedněl. Tak tedy znovu: předehra JE důležitá! A dobrý milenec to zaručeně ví. A vědí to i vědci, kteří při průzkumu zjistili, že 90% žen dosáhne orgasmu, věnuje -li jejich milenec více než 20 minut při předehře.

Takže čím při předehře začít - co třeba líbáním?! Líbání potřebuje svůj čas Líbání není jen přestupní stanice k dalším, důležitějším, aktivitám. Líbání je skutečný zážitek, který dokáže ženu pěkně vzrušit. A chcete-li líbat jako profesionál, mělo by Vás to opravdu bavit. Měl byste myslet jen a pouze na líbání a ne na to, jak ho co nejrychleji utnout, abyste se mohl dostat dál. Když se budete se ženou líbat jen aby se neřeklo, tak to zaručeně pozná a jako milenec v jejích očích povážlivě klesnete. Důvod? To, jak líbáte, je pro ženu určitá vizitka, co od Vás může očekávat při milování. A žena opravdu nestojí o nějaké odfláknuté hop sem, hop tam. Dodatek Váš přístup k líbání v jejích očích také vypovídá o Vašem přístupu k ní samotné. Když ji budete líbat zuřivě, bolestivě a doslova drtit její rty, nebude mít zrovna pocit, že byste ji nějak zvlášť respektoval. Líbání by mělo být signálem, že žena je pro Vás něčím výjimečným a že Vám jde o to, aby se jí to, co děláte, líbilo. Takže, jak při líbání postupovat? Krok 1 Začněte s jemnými polibky na rty a jazyk zatím nechte odpočívat. Dávejte jí drobné polibky, dívejte se jí do očí a přejíždějte svými rty po těch jejích.vaše ruce by se jí neměly dotýkat níž, než je linie ramen. Nechte ji čekat, chcete ji přece pořádně vzrušit! Prsty si pohrávejte s jejími vlasy a projíždějte jimi. Vezměte její obličej do svých dlaní a palci ji laskejte na obou tvářích. Zapojte jazyk, ale jen k tomu, abyste jím zlehka přejížděl po jejích rtech.

Začněte polibky zintenzivňovat - zvyšujte tlak i tempo svých polibků. Ještě stále však nezapojujte jazyk. Jestliže Vaše partnerka pootevře ústa, nebo se bude snažit vsunout jazyk do Vašich úst, zabraňte tomu. Jemně se odtáhněte, usmějte se a začněte ji líbat na tváře. Vraťte se ke kroku 1. Měl byste vypadat, že máte věci pod kontrolou ;-). Věřte mi, že po Vás začne víc toužit; je totiž zvyklá, že líbání má rychlý spád. Stanete se pro ni výjimečným. Krok 3 Že už to ve Vás začíná pomalu vřít? Jste na dobré cestě, protože v ní určitě také. Je na čase, abyste zapojil jazyk. Nechte ho vášnivě proniknout do jejích úst a pokuste se prozkoumat každý jejich kousek.

Pohybujte s ním uvnitř, jako byste se s ní miloval. Škádlete ji, až to nebude moci vydržet. V tomto okamžiku začíná Vaše partnerka chtít víc. Bude se k Vám tisknout, bude chtít, abyste se jí začal dotýkat. :-) nechte ji ještě chvilku čekat. Krok 4 Líbejte ji ještě intenzivněji a bláznivě, jako byste mohli být schopni díky líbání dojít vyvrcholení. Nechte ji, ať Vám polibky vrací a nyní konečně zapojte i ruce. Hlaďte ji po zádech. Stiskněte v dlaních její zadeček a přitáhněte ji k sobě. Hlaďte její ňadra a zase se vraťte k vlasům a zajeďte do nich prsty. Víte co? Právě v tento okamžik vás opravdu chce. Nevím, jak to jinak vyjádřit. Chce, abyste se s ní miloval tady a teď. Ale vy máte dalekosáhlejší a erotičtější plány, že? ;-) Udělejte cokoli, abyste se ještě udržel, než zaútočíte na oblast pod páskem.

A vůbec, stihl jste navodit vhodnou atmosféru pro milování - Hudba Otázka hudby je dost podstatná, protože dokresluje atmosféru milování. Objevují se různé názory na hlasitost i hudební žánr, který je nejvhodnější při milování použít. Některé výzkumy prokazují, že hlasitá hudba navozuje vášnivější atmosféru, jiné tvrdí, že nejvhodnější je při milování poslouchat jazz. Rytmus hudby každopádně ovlivní i rytmus milování, takže pro vášnivou rychlovku je vhodné zvolit něco živého, jako flamengo nebo cikánské rytmy, ale když si chcete milování prožít od začátku do konce, zvolte raději volnější tempo. Osobně bych nedoporučovala příliš unylou a jednotvárnou hudbu, kdy se zdá, že interpret pomalu, ale jistě umírá odvádí to pozornost od toho podstatného, protože máte vtíravý pocit, že je potřeba zavolat sanitku. :-)

Navnaďte ji. Jste na návštěvě u přátel, v kině, divadle nebo v restauraci? Zašeptejte jí do ucha, jak moc ji chcete. Že byste z ní nejraději strhal šaty, protože je tak strašně sexy. Že až přijdete domů, promilujete celou noc Ledové vzrušení Dejte si do ledničky vychladit stroužky grepu, pomeranče nebo mandarinky, podle toho, co vám chutná nejvíce. Až přijde na romantické chvilky, vyndejte ovoce z ledničky a nakrájejte rozkrojte dílky na polovinu. Vezměte kousek chlazeného ovoce a přejíždějte jím partnerce po krku, mezi prsy, po bradavkách a bříšku. Můžete vymačkat ledovou šťávu do pupíku a pak ji vysát, nebo raději vylízat. Samozřejmě byste měl jazykem ochutnat všechna místa, kde ovocná šťáva je, a žádné nevynechat.

Vyrobte nebo zakupte sexy-karty - co to má být ? Máte dva balíčky karet: Jeden balíček ukrývá obrázky s jednotlivými částmi těla, druhý balíček zase činnosti, které máte s tou či onou částí těla provádět (sát, lízat, kousat, hladit.). Vezměte po jedné kartě z každého balíčku a věnujte se činnosti, kterou jste si vylosoval, 5 minut. Poté je na řadě Vaše partnerka. Zapojte při předehře nehty Až se budete mazlit, přejíždějte jimi po partnerčiných zádech i zadečku, bříšku, bocích i stehnech. P.S. Drápance nejsou příliš žádoucí. Chcete, aby se Vaše partnerka těšila na vaše sexuální hrátky? Zavolejte jí během dne a řekněte, že jí položíte velice jednoduchou otázku. Když na ni odpoví správně, stanete se na jeden večer jejím sexuálním otrokem. P.S. Vymyslete něco, na co se dá odpovědět, ať to nevyzní trapně. Hrátky s mýdlem Máte dostatečně velký sprchový kout, do kterého se vejdete oba?

Nejprve vezměte mýdlo nebo sprchový gel, naneste na houbičku nebo raději na ruce a namydlete svoji partnerku. Důkladně, kousek po kousku. Začněte u prstů a dlaní a postupujte nahoru po pažích, přitiskněte ji k sobě a přejíždějte jí namydlenýma rukama po zádech a zadečku. Sevřete ji v náručí a zase pusťte a otočte zády k sobě. Na řadě je bříško. Hlaďte ho krouživými pohyby, až bude celé namydlené a vezměte do rukou její ňadra. Promněte a potěžkejte je. Pohlaďte její krk. Pak už jsou na řadě nohy postupujte od kotníků (chodidla radím kvůli stabilitě vynechat) po lýtkách nahoru zvláštní péči věnujte vnitřní straně stehen, je to velmi citlivá oblast. Nakonec neváhejte namydlit i její kočičku. Přitiskněte partnerku k sobě a hlaďte ji. Uvidíte, že je velmi příjemné, jak po sobě díky mýdlu budou vaše těla hebce klouzat.

Ještě ze sprchy neutíkejte. Musíte přece všechno to mýdlo ze své partnerky smýt! :-) Opláchněte jí paže a nohy a jestli máte nastavitelnou sprchu, zvolte silnější bodový proud. Přitáhněte si partnerku zády k sobě a přitiskněte ji na své tělo. Začněte jí proudem masírovat bříško a ňadra a druhou rukou ji hlaďte. Potom se volnou rukou začněte věnovat i jejím nejcitlivějším partiím. Odhalte prsty klitoris a zaměřte proud vody právě na něj. Dejte ovšem pozor, aby proud nebyl příliš silný. Připravte partnerce pikantní menu Vaříte rád? Potom můžete pro partnerku připravit pikantní menu i s jídelním lístkem, na kterém bude na místě pro dezert uvedeno, co všechno s ní po večeři hodláte provést. Budete-li dost výmluvný, tak třeba ani nedojíte. ;-) Hrátky ve vaně Napusťte vanu horkou vodou a nezapomeňte přidat pěnu do koupele.

Čím víc pěny, tím lépe. Přistavte stoleček se šampaňským nebo vínem a jahodami či olivami. K osvětlení našroubujte červenou nebo modrou žárovku. (Při modrém světle vypadá pokožka jemněji a Vaše vyvolená se bude cítit víc sexy). Pozvěte svou partnerku do koupele a sedněte si čelem k sobě. Příjemné, že? Vezměte do rukou její nohu a začněte masírovat chodidlo. Vždyť víte, že se jedná o jednu z dalších citlivých erotogenních zón. Přejíždějte po něm bříškem palce a nevynechejte ani jednotlivé prsty. Potom vezměte palec do úst a začněte ho sát. Můžete vystřídat všechny prsty a nebojte se zapojit i jazyk. Drážděte jím mezírky mezi prsty. Uvidíte, že jako předehra je tato metoda k nezaplacení. Upozornění k výše zmíněném tipu: Chcete-li se ve vaně milovat, uvědomte si, že voda odstraní ženinu přirozenou lubrikaci a mohlo by tedy být malinko problematické, kdybyste se do ní snažil ve vodě vstoupit. Chcete-li, aby šlo vše hladce, přidejte do vody olej do koupele.

Je libo sklenku červeného - Červené víno je před milostným aktem vhodnější než bílé. A nejde jen o barvu, která tu jistě také hraje roli, ale i o to, že u žen dokáže zvýšit hladinu testosteronu v krvi a tím povzbudit jejich vášeň. Zaměřeno na uši Jelikož uši patří k velmi citlivým erotogenním zónám, zkuste se zamyslet, jak tuto jejich vlastnost co nejlépe využít. Nejen, že do nich můžete šeptat něžná slůvka a vzrušující věty, ale můžete se jich i různě dotýkat, hladit je, líbat a laskat jazykem. Velmi příjemná může být např. masáž ucha: Naneste si na prsty trošku masážního oleje a jemně třete ušní boltec mezi palcem a ukazováčkem. Začněte u ušního lalůčku, pomalu se přesouvejte nahoru po boltci a pak zase zpátky. Masáž penisem Nalijte si do dlaně trošku masážního oleje a až bude ohřátý na tělesnou teplotu, jemně jím namažte partnerčin hrudník. Potom použijte svůj penis k tomu, abyste jemně masíroval její ňadra a zejména bradavky. Můžete po nich kroužit, nebo přejíždět sem a tam. A nemusíte zůstávat jen u ňader, můžete se přesunout níže a kreslit žaludem po jejím bříšku milostné vzkazy, srdíčka apod. Tato masáž se dá ozvláštnit Naplňte její pupík masážním olejem a namáčejte do něj špičku svého penisu. Potom jím kreslete po partnerce tam, kde se to Vám i jí bude líbit. Afrodisiakální oleje U některých vůní se předpokládá, že mají afrodisiakální účinek. Až budete vybírat masážní olej, zkuste se zaměřit na ty, které mají vůni santalového dřeva, ylang... .

Provoňte místnost svou vůní - máte parfém, který se jí líbí? Postříkejte jím šátek nebo kousek látky a překryjte jím rozsvícenou lampu. Až se zahřeje, provoní celou místnost Vaším parfémem. Pokaždé, když ho Vaše partnerka znovu ucítí, určitě si vzpomene, jaké vášnivé chvilky jste spolu za působení téhle vůně zažili. Čichová paměť totiž funguje téměř stoprocentně. Také ji okamžitě napadne, že byste si to mohli zopakovat. Snídaně do postele? Proč ne, naservírujte na tác něco dobrého třeba ovocnou šťávu, jogurt, pečivo a nějaké ovoce. Můžete zkusit rozkrojit pomeranč nebo grep na polovinu, vydlabat ho a do dutiny vložit krabičku se speciálním kondomem, nebo sexy spodním (ale opravdu tím spodním, jestli tam chcete dát i podprsenku, měl byste možná vydlabat meloun :-)) prádélkem pro Vaši drahou polovičku. Taky můžete naaranžovat mísu ovoce a mezi banány šikovně umístit vibrátor. Co myslíte, že přijde po snídani? Tanec Tanec je určitě velmi vhodná předehra a také vhodná příležitost, jak zbavit partnerku zbytečného ošacení. Zvolte hudbu, při které můžete tančit ploužák tělo na tělo. Nejprve jen tančete a hlaďte partnerku po zádech a šíji, dívejte se jí do očí a nic neříkejte. Potom ji začněte hladit intenzivněji a zaměřte se i na zadeček. Vsuňte ruku pod její tričko či halenku a hlaďte ji po holých zádech. Svlékněte jí vršek, aby zůstala jen v podprsence. Jestliže to neudělá ona, svlékněte si také košili. Je velice příjemné cítit na své holé kůži tu partnerovu i pro ni. Tančete, smyslně se o partnerku otírejte a nepřestávejte ji hladit. A dál si už určitě poradíte :-)

Striptýz hmm :-) - jestliže máte smysl pro rytmus a umíte se svléknout sexy způsobem, vaše partnerka bude určitě nadšená. Jen pár tipů, co při takovém striptýzu dělat: dívejte se partnerce do očí svlékejte se před velkým zrcadlem (aby viděla, jak smyslně vrtíte zadkem) dotýkejte se sám sebe na místech, kde se vám to líbí odkládejte oblečení kus po kuse velmi pomalu rozhodně začněte striptýz bez ponožek, jejich svlékání působí dost komicky a jít se v nich milovat je nepřípustné lepší jsou věci na rozepínání než ty, které musíte přetahovat přes hlavu jestli máte starší košili, tak ji na sobě klidně neváhejte rozervat jako poslední samozřejmě odložte spodní prádlo nějaké erotické prádlo pod běžným oblečením může partnerku příjemně překvapit na závěr striptýzu můžete nechat partnerku, ať vám spodní prádlo sundá sama 3. Orální sex Orální sex proč ne? Existuje určité procento žen, které nejsou schopny dosáhnout vaginálního orgasmu při normální souloži. Drtivá většina žen je však schopna dosáhnout orgasmu drážděním klitorisu, a proto, chcete-li být skutečně neodolatelným milencem, měli byste tento způsob rozhodně zařadit do svého repertoáru. Následujících několik tipů z Vás udělá skutečného mistra tohoto umění. Dejte si na čas Nepřipadá v úvahu, abyste vzal její klitoris útokem. Chcete-li, aby se pro ni stal zážitek orálního sexu s vámi nezapomenutelný, měl byste si dát na čas.

Přibližujte se - k její štěrbince pomalu a dráždivě. Měl byste způsobit, aby toužila po tom, abyste se jí začal dotýkat na tom jednom konkrétním nejcitlivějším místě. Začněte laskat vnitřní stranu jejích stehen. Hlaďte je, líbejte, vytvářejte na nich ornamenty špičkou jazyka pomalu se přibližujte k její kočičce, a když už jste téměř u ní, zase se oddalte. Nechte ji v očekávání. Stále postupujte zvolna Začíná být Vaše partnerka vzrušená víc a víc to je dobře, jen ji v tom ještě chvíli nechte. Začněte jazykem přejíždět její třísla a otírejte se tváří o její hebký kožíšek. Dejte si záležet, bude se jí to totiž určitě líbit. Potom pomalu pokračujte k její štěrbince. Letmo ji svrchu polibte, aniž byste tlačil nebo se snažil dostat hlouběji. Líbejte ji jemně, potom stále naléhavěji. Použijte jazyk, abyste oddělil její stydké pysky a až se otevře, přejíždějte jazykem nahoru a dolů mezi nimi.

Vše, co děláte, dělejte opatrně. Jak na klitoris I.? Když je žena vzrušená, její klitoris ztvrdne a vystoupí ze svého úkrytu chová se tak trochu jako mužský penis. A Vaše partnerka by už měla být vzrušená natolik, aby byl její klitoris jako malá perlička. Je načase, abyste začal věnovat pozornost právě jemu. Vyhledejte ho jazykem a jemně po něm přejíždějte na směru nezáleží. Přidávejte na rychlosti a intenzitě dotyku jazyka. Jestliže Vaše partnerka zvedá pánev, zvedejte se s ní rozhodně se ji nesnažte přitlačit k posteli. Nepřestávejte. Muži někdy bůhvíproč přestanou příliš brzy. Jak na klitoris II.? Můžete vyzkoušet i jiný způsob intenzivní péče o klitoris: Jazykem zespodu najíždějte na klitoris, a dělejte to rychle. Tato metoda většinou způsobí to, že se Vaší partnerce začnou třást nohy. Až se Vám bude zdát, že se blíží k orgasmu, zapojte své rty. Našpulte je, jako byste chtěl říci písmeno O, vezměte klitoris do úst a začněte ho sát. Nejprve sajte jemně a sledujte partnerčiny reakce, jestliže se jí to líbí a nebolí ji to, můžete sátintenzivněji.

A opět nepřestávejte příliš brzy - drážděte partnerku po celou dobu jejího orgasmu a nepřestávejte hned, jakmile máte pocit, že orgasmus začal. Nebojte se zapojit prsty Hm, zdá se Vám, že orální sex pro Vaši partnerku už nemůže být víc uspokojující? Omyl! Při dráždění klitorisu můžete použít ještě jeden trik, který zintenzivní potěšení Vaší partnerky. Zatímco jazykem či rty dráždíte klitoris, pronikněte do její pochvy jedním nebo dvěma prsty. Tři prsty už jsou příliš, protože se nemohou dostat dostatečně hluboko. Dávejte pozor, abyste nedřel partnerčinu pokožku. Prsty zasouvejte dovnitř nejdřív pomalu, pak rychleji a rytmicky. Prsty také můžete vsunout do pochvy a kroužit jimi po přední straně pochvy, která je blíž k bříšku, a tím stimulovat bod G. Vezměte si pomocníka Jestliže ho máte doma, neváhejte použít místo prstů vibrátor.

Vhodné je, když má regulovatelnou intenzitu vibrací, takže můžete přidávat či ubírat podle toho, jak je potřeba. Vibrátor ale nemusíte ani zapínat, stačí, když jím budete uvnitř partnerky jemně kroužit a posunovat jej přitom zepředu dozadu. Nebo vyzkoušejte dříve zmiňovaný AFE-vibrátor. Vsadím se, že to ještě nezažila! Ozvláštnění Chcete-li partnerku při orálním sexu překvapit, vezměte si do úst něco studeného ne přímo kostku ledu, ale třeba nějaký kousek chlazeného ovoce. Můžete jím nejprve přejíždět po jejích stehnech a v oblasti třísel, jak bylo popsáno výše, a pak jí s ním dráždit i klitoris. Nezrychlovat Když Vaše partnerka při orálním sexu sténá, neznamená to, že máte zrychlit ani přitlačit, znamená to, že máte dělat přesně to, co děláte.

Jakými pohyby dráždit klitoris - zkuste někdy vynechat přejíždění sem a tam a napište svým jazykem na partnerčin klitoris abecedu, nebo nějaký lechtivý vzkaz. POZOR! Kousání je sice jedna ze vzrušujících technik, ale u klitorisu silně nedoporučená!!! Důležité!!! Vím, že se budu trochu opakovat, ale tohle je skutečně důležité! Když začíná mít Vaše partnerka orgasmus, hlavně neopouštějte její klitoris! Dotýkejte se ho po celou dobu trvání orgasmu. Tlačte jazykem na spodní stranu klitorisu a nechte rty, ať se dotýkají jeho špičky. Pohybujte jazykem dopředu a dozadu a jestli jsou vaše prsty uvnitř, pohybujte jimi zlehka také. Žena je nyní extrémně citlivá, takže prosím jemně. Co po tom? Po tom, co jste svou partnerku dovedl k vyvrcholení/m a poskytl jí nejúžasnější zážitek, který kdy měla, nenechávejte ji samotnou. Mluvte na ni, hlaďte její tělo, laskejte její ňadra. Buďte pozorný, dokud se úplně nezklidní. Muž může usnout hned po sexu, ale žena přirozeně vyžaduje nějakou pozornost a něžnosti od svého milence prvních pár okamžiků poté.

Jaké použít při orálním sexu polohy - samozřejmě se jich nabízí víc, než jen jedna, a můžete si i nějaké další polohy vymyslet. Nabídnu Vám jich pár jako inspiraci Klasika Klasická poloha je, když Vaše milá leží na zádech a má do široka rozevřené a v kolenou pokrčené nohy. Vy klečíte mezi nimi a skloněn k její kočičce děláte samé příjemné věci. Žena v kleče Lehněte si na záda a nechte svou partnerku, ať si nad Vás klekne tak, abyste na ni ústy lehce dosáhl. Může klečet na obou kolenou nebo se jednou nohou opřít o koleno a druhou pokrčit a opřít o chodidlo. Samozřejmě se musí opřít o ruce, aby udržela rovnováhu. Partnerku můžete chytit za zadeček nebo za stehna, podle toho, co je Vám pohodlné. Židle Posaďte svoji partnerku na židli a přitáhněte její zadeček až na samý její okraj. Nechte ji, ať se pohodlně opře zády o opěradlo a roztáhněte jí nohy tak, abyste se pohodlně dostal k jejímu klitorisu. Pak se mu můžete s potěšením věnovat. Ve stoje Je to jedna z možností, ale nevím, zda si ji žena může dostatečně užít. Já bych ji na špici nezařadila. Je to jednoduché. Žena stojí s rozkročenýma nohama, muž před ní klečí, přidržuje ji za zadeček a jazykem ji laská tam, kde se jí to líbí.

Jak být ještě lepším milencem? Nemůže Vaše partnerka dosáhnout orgasmu? Změňte polohu! Panuje názor, že dvě ze tří žen nejsou schopny dosahovat orgasmu při běžném pohlavním styku, ale pouze stimulací klitorisu. To by tedy znamenalo, že dva supercitlivé body uvnitř pochvy, které jsme popsali výše, nesplňují očekávání plynoucí z jejich jména. Podle jednoho z mnohých výzkumů se zdá, že vinna je jednotvárnost sexuálních poloh. Skupina 27 párů byla požádána, aby za účelem experimentu měnila sexuální polohy tak, aby docházelo k dráždění bodů A a G, a zjistilo se, že tři čtvrtiny zúčastněných žen byly pak schopny dosáhnout pravých vaginálních orgasmů. To je dobrá zpráva, ne? :-) Všímejte si, na kterých místech a jak se Vás Vaše partnerka dotýká. Jestli saje Vaše bradavky, líbá Vás na víčka nebo jemně kouše do krku. Je to pravděpodobně to, co očekává i od Vás, co se jí doopravdy líbí. Povzbuďte ji Většina žen se stydí za své tělo. I když budete mít v posteli tu nejnádhernější bytost na planetě, bude se strachovat o to, jak její tělo vnímáte. Řekněte jí, že je krásné, řekněte jí, které části se vám líbí nejvíc a proč, řekněte jí cokoli a dívejte se jí přitom upřímně do očí. Když už jsme u sebevědomí, jak jste s ním na tom Vy? Máte mindráky z velikosti svého nejlepšího přítele? Připadáte si neatraktivní, protože máte nadváhu? Máte pocit méněcennosti z toho, že nevydržíte dostatečně dlouho ?

Co se týká velikosti - bod G je 5 až 8 cm od vstupu do pochvy, vzpomínáte? Nepřipadá mi to jako nějak zvlášť ohromující vzdálenost, tudíž není potřeba nijak zvlášť ohromující velikost. 2. Sport dokáže pozvednout Vaše sebevědomí i libido. 3. Výdrž při erekci se dá natrénovat, viz další tipy. Jak posilovat penis Někteří odborníci doporučují, abyste se naučil pracovat s tzv. PC svalem. To není sval, který by Vám pomohl ovládat Váš osobní počítač, ale jedná se o pubocooccygeální (nežertuji! :-)) hřebenový sval, vlastně skupinu svalů, které vedou od stydké kosti ke kostrči. Tento sval byste se měl naučit ovládat, jestliže chcete mít silnější a pevnější erekci. Jak najít PC sval? Položte jeden či dva prsty přímo za svoje varlata. Předstírejte, že močíte. A teď se pokuste zastavit proud. Ten sval, který jste právě použil k zastavení proudu moči, je Váš PC sval. Cítil jste, jak se stáhnul? Možná jste si také všiml, že při stahu Váš penis a Vaše varlata trochu poskočili, když jste ho stáhnul. Posilování PC svalu: Stahovací hra Tohle cvičení provádějte 3x denně: 20x zatněte PC sval na jednu či dvě vteřiny a zase uvolněte. To je vše. Dvacet stahů třikrát denně. Jestliže si zpočátku nejste jistý, zda skutečně zatínáte PC sval, zkuste ho znovu vyhledat prstem. Po nějaké době už ho ucítíte, aniž byste se ho musel dotýkat. Toto cvičení provádějte tři týdny, kdykoli a kdekoli. POZOR! nedělejte příliš mnoho opakování. Je to jen sval a nechcete ho přetížit.

Posilování PC svalu - Velké sevření Pokud jste po tři týdny prováděl výše uvedené cvičení, můžeme se přesunout ke cvičení dalšímu. Nadále budete cvičit deset rychlých stahů svalu třikrát denně. Ale tentokrát přidáte deset velice pomalých stahů: pět vteřin pomalu stahujte svůj PC sval, jak nejvíce dokážete. Pak jej na plných pět vteřin zadržte stažený, pokud je to možné, potom dalších pět vteřin sval pomalu povolujte. Měl byste cítit, že sval doopravdy pracuje. Možná Vám to zpočátku nepůjde a vydržíte jen dva dlouhé, patnáctivteřinové stahy a unavíte se. To nevadí, ale snažte se přidávat víc a víc, až dokážete udělat všech 10 dlouhých stahů. Posilování PC svalu je (stejné) jako jakékoli jiné posilování. Čím tvrději a pečlivěji pracujete, tím rychleji uvidíte zřejmé výsledky. Výhodou u tohoto svalu je, že reaguje na cvičení velice rychle. Ať už je Vaše cvičení intenzivní nebo mírnější, nebudete muset čekat měsíce a měsíce na to, abyste poznal rozdíl. Jak brzy uvidíte, posilování PC svalu přináší okamžitou odměnu. Zrcadlo - Líbí se Vám pozice, kdy žena klečí na kolenou, opírá se dlaněmi či lokty o podložku a muž do ní v kleče vstupuje zezadu? Jestli je to Vaše oblíbená pozice, zkuste ji ozvláštnit tím, že seženete velké masivní zrcadlo, položíte ho na podlahu a budete se milovat na něm. Jestliže vstupujete do své partnerky zezadu, zkuste kroužit pánví, zvládnete tím stimulovat její vaginu na různých místech. Enjoy .-)

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 608 pět pět pět 231
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

 

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.