Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 Jak už jste asi pochopili, z balicího pohledu je nejefektivnějším tématem hovoru ona sama a její svět. Postupně společně s kolegy baliči vypracováváme a brousíme sadu otázek, jejíž aktuální znění předávám čtenářům jako malý poklad. Její síla nespočívá nutně v originalitě témat, ale především v klidné rafinovanosti, s níž otázky jako trumfové karty kladete na stůl a střídáte je s konverzací. Než vám prozradím, jak na to, zopakuji, proč je váš zájem o ni tak důležitý:

  • V prvé řadě, zájem o druhého člověka je základním rysem citlivé a rozumné lidské bytosti. Zajímám se o druhé, abych lépe poznal svět i sebe samého. Věřte mi, živí lidé bývají zábavnější než filmový příběh – jen s nimi musíte sedět v první řadě.
  • Převedeno do balicí strategie to znamená: jen zvýšeným zájmem o ni zjistíte zavčas, jestli je vám skutečně tak sympatická, aby mělo cenu pokračovat, a – proč si to neříct takhle mezi čtyřmi očima – odhalíte díky tomu její slabá místa, která vám ji umožní dostat, kam chcete.
  • Citlivým zájmem o ni navíc nenásilně ukážete své lepší stránky: schopnost naslouchat, vcítit se, být pozorný. To samo o sobě nezvyšuje vaši přitažlivost, ale posiluje se tím v jejích očích váš lidský rozměr. Myslíte, že žádnou z uvedených dobrých stránek nemáte a mít nebudete? – Tak šup a začněte trénovat; mozek je taky něco jako sval.
  • Budete-li hovořit s ní o ní, hovor se snadněji dostane do důvěrnější roviny, což je základní předpoklad duševní i tělesné blízkosti, po níž všichni tak toužíme.
  • Kdyby muž musel prožít jeden týden života v těle atraktivní ženy, už druhý den by chápal, proč ženu tak nekonečně těší zájem o její duši. Zájem o ni je nejen taktický tím, že z vás dělá výjimečného muže, kterému nejde jen o jedno, ale taky ji docela obyčejně těší a baví.

Otázky, které následují níže, samozřejmě nesmíte pokládat doslovně a v dotazníkovém tempu. Berte je jako inspiraci zejména pro první schůzku. Uvedené pořadí má svou skrytou logiku, jak jistě snadno poznáte, ale není nezbytně nutné se jej držet. Pamatujte: nevyplňujete dotazník, ale vedete rozhovor. Zde je tedy můj poklad, proti prvnímu vydání výrazně rozšířený:

1. „Baví tě práce/škola?“
2. „Co tě na ní nejvíc baví?“
3. „Od čeho máš tu jizvu?“ (nechejte si povyprávět příběh)
4. „A máš taky nějakou uvnitř?“ (míněno jizvu v srdci, ach – příběh prozradí mnohé, ale spíše o tom nebude chtít hovořit)
5. „Co vlastně nejvíc ze všeho chceš?“ / „Co ti vlastně v životě nejvíc chybí?“
6. „Je to v práci/ve škole lepší než tam, kde jsi pracovala/studovala dřív?“
7. „Jsou v nové práci/škole lepší vztahy/lidi?“
8. „Co děláš, když nic neděláš?“ / „Co děláš, když nic nemusíš?“
9. „Jak ses k tomu dostala?“ / „Jak dlouho se tomu věnuješ?“
10. „Bojíš se něčeho? / čeho?“
11. „Víš, koho lidem připomínáš?“
12. „Máš nějakou nejlepší kamarádku? / Odkdy?“
13. „Říkáte si všechno?“
14. „To nevadí, že ne všechno. Takže na každé téma máš nějakou jinou kamarádku?“
15. „Je kolegyně/spolužačka X tvoje dobrá přítelkyně?“
16. „Věříš víc holkám/ženám nebo klukům/mužům?“
17. „Máš kluka/chlapa?“ (ano, vypálit jakoby z ničeho nic!)
18. (pro drzejší) „To je dobře.“ (ať má, nebo nemá přítele, vaše reakce ji zaskočí)
19. „Proč jsi sama? / Vadí ti to?“
20. „Jsi s ním šťastná?“ (zeptat se nadšeně, nikoli pochybovačně)
21. „Nejsi s ním šťastná? Proč ne?“
22. „Jak dlouho spolu jste?“
23. „Baví vás ještě sex, nebo – jako všechny po pár letech – už přestává bavit?“ (to je velmi osobní otázka, ale po tak důvěrném úvodu se tak osobní nezdá)
24. „Opravdu, baví? To jste skutečně výjimka. To vám moc přeju.“
25. „Co na něm máš nejradši? – Co je jeho nejlepší vlastnost?“ (pokud řekne „je hodný“, odpovězte: „říkám nejlepší vlastnost“, a pak buďte nadále drzí)
26. „A jeho nejhorší vlastnost?“
27. „Jaká je tvá nejhorší vlastnost?“
28. „Netrpělivost? To není špatná vlastnost, to dobře víš, ale spíše reklama: co ti na sobě fakt vadí?“
29. „A tvá nejlepší vlastnost? Nebo je to tajný?“ (když kroutí hlavou, že nic neřekne, můžete vtipkovat: „Takže tajnůstkářství je ta nejhorší.“)
30. „Líbí se ti X? Je to sympaťák, ne?“
31. „Ano, není moc hezký, ale na kafe jsi s ním byla, ne?“
32. „Jaký typ mužů se ti líbí / tě přitahuje nejvíc?“
33. „Nemluvím o vzhledu. Jaká mužská vlastnost je pro tebe zásadní?“
34. „Těšíš se na něco v nejbližší době?“
35. „Jak to, že tě nic pěkného nečeká?“
36. „No to je skvělé: víkend s přítelem na horách! Romantické! Jen abyste se zase nepohádali!“
37. „Že se nehádáte? Kecáš. Žárlí a tím tě vytáčí, že jo?“
38. „A za rok se těšíš na co?“
39. „Jaké jsi znamení?“ (nic pro mě; ale koho horoskopy baví, může se později zeptat; nikdy nesmíte schůzku touto otázkou začít!)
40. „Ukaž ruku, řeknu ti, co jsi zač.“ (k „věštění z ruky“ níže)

Mezi vašimi otázkami musíte samozřejmě ponechat prostor pro její odpovědi. Nechejte ji, ať se rozmluví! Mnohdy budete naslouchat i několik minut až desítek minut: po celou tu dobu bezpracně získáváte body, tedy pokud dokážete působit dojmem, že vás to zajímá. Někdy je to ale pracné a strašně nudné: pak pomáhá pomalu přejít na drsnější otázky. Nezapomínejte však na střídání s povrchní konverzací:

Nástrahy zvídavého rozhovoru a jejich řešení: Bude se vám posmívat „Ty jsi psycholog?“ a ptát se, jestli s ní děláte nějaký test nebo pokus. Usměvavě jí popravdě vysvětlete, že nejste větší psycholog než ona, ale že se na rozdíl od jiných mužů nestydíte zeptat na to, co vás na ní zajímá. Ohradí se, že vám takové soukromé věci přece nebude říkat; vždyť se vůbec neznáte. Odpovězte po pravdě: právě proto se ptám, abych tě víc poznal; trvejte samozřejmě na tom, že to je normální a správné, ale netlačte příliš a raději se ptejte na méně intimní věci.

Nepustí si vás k tělu (míním k tělu své duše), bude na všechny otázky odpovídat vyhýbavě a bez vysvětlení přesměruje rozhovor k nějakému nezajímavému tématu. Má nejspíš strach a je jí celkově nepříjemné o osobních věcech hovořit; bez osobní roviny hovoru se však budete sbližovat věčně a mezitím se oba unudíte. Buďte velkorysí a řekněte jí něco upřímného o sobě (nejlepší je zmínit se o svých problémech, kterými jste úspěšně prošli; nemusíte z toho vyjít jako superman, kterému se nezdary a problémy vyhýbají, ale jako muž, který se s nimi umí poprat) – vaše otevřenost často pomůže, ona ztratí ostych a otevře se také. Postěžuje si, že o ní už hodně víte, že je překvapena, co všechno už vám o sobě řekla, zatímco vy jste o sobě neřekl nic.

Má pravdu, skvělé! Odpovězte s úsměvem: „Neptala ses,“ a pokud o sobě dál nechcete nic říct, klidně pokračujte v předchozím hovoru; s největší pravděpodobností se už nezeptá (nebuďte zklamaní) a nechá se raději unášet hovorem o sobě. Každého muže potěší a povzbudí, když se dívky zvědavě vyptávají, ale bývá to vzácný jev – proto pokud se dívka opravdu zajímá, nebraňte jí a odpovídejte stejně upřímně, jako odpovídala ona.

Žena je pro pozorného muže nevyčerpatelným zdrojem inspirace a někdy i obohacení. Možná vás nebaví se vyptávat. Pak se ale ptám já: baví vás žít ? Bez zvídavosti to totiž v životě daleko nedotáhnete. Change it !

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 608 pět pět pět 231
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

 

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.