Hodnocení uživatelů: 3 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 

• Domluv si rande (Date)
Jak ji oslovit na internetu jsme se už ve škole seznamování učili. Pokud jsi ji tedy dokázal oslovit a hlavně rozpovídat, pak jsi na nejlepší cestě. Slečna má očividně o tebe zájem, a tak ji můžeš s další zprávou konečně navrhnout osobní schůzku, abyste si tak skvěle popovídali live. V tomto případě platí: neomlouvat se za pozvání a hlavně se neponižovat větami typu: „Teda pokud nechceš, tak nemusíš. Chápu, jsi krásná holka a těch pozvání máš hodně.“ Ženy mají rády zdravě sebevědomé muže, žádné zoufalce.

• Kam ji pozvat
Ona může mít o rande zájem, ale hned ho může ztratit, jakmile ji pozveš do své oblíbené putyky na pivo (pokud není vysloveně pivařka). Počítá se první dojem a ten na ní uděláš, pokud ji budeš naslouchat. Zmínila se, že miluje malé útulné kavárny, čajovny nebo že je milovnicí vína? Pak s radostí přijme pozvání na skleničku!

• Co je zakázáno
Nikdy neříkej dívce, jestli by nešla na rande. Rande zní příliš závazně, už od ní něco očekáváš. Proto většinou řekne ne. Nesnaž se ji ohromit tím, že ji budeš objednávat pití, které ovšem nechce („a to je jenom jedno malý, to vypiješ“). Ani kino není pro první rande to pravé ořechové – nemáte moc šancí si povídat, takže o co ti asi půjde, že? Vyhni se také drahým restauracím. Protože pokud za ní zaplatíš drahou večeři, uvedeš ji tím do rozpaků a ona se bude cítit tvou dlužnicí.

• Pro ženy
S odvážnou ženou, která se nebojí sama pozvat chlapa na schůzku, půjde snad každý. Ukazuje to na silnou a nezávislou ženu, která dostane vždy to, co chce. Pozor jen na to, aby pozvání neznělo moc vtíravě či naopak agresivně. Zkus ho pozvat na jeho oblíbený koncert („náhodou jsem dostala dva lístky, tak mě hned napadlo, že ti určitě udělám radost“) či ho vytáhni ven za záminkou pomoci („já se v architektuře vůbec nevyznám a potřebuju odborníka, tak jsem tě tam přihlásila taky...“). V obou případech tak platí: Hlavně celá akce musí znít úžasně, bezprostředně a bez postranních úmyslů. Pak se k ničemu nezavazuje, pak spíše řekne ano!

Jak sbalit holku nebo ženu

Existuje několik věcí, na které slyší každá žena. Existuje rovněž několik věcí, na které žádná žena nezapomene. Pár z nich nám prozradilo, čím je muž okamžitě dostane a zde jsou jejich odpovědi.

Překvapení na rande
Jestli něco opravdu překvapí dívku na první schůzce, pak je to malá pozornost v podobě toho, co vám po cestě cinklo do nosu. Malá čokoládka, musli tyčinka, bonbonky tutti frutti. Mělo by to být něco drobného, sladkého a roztomilého. Víte proč? Hned si vás s něčím tak lahodným spojí a ještě bude překvapena originalitou. Tohle každý chláp nedělá.

Sebevědomí i něha
Silní muži, kteří ženu dokáží ochránit, vytvořit zázemí a vzbudit v ní pocit bezpečí, s přehledem vyhrávají žebříčky oblíbenosti. Síla osobnosti je pak i to, že dotyčný dokáže ukázat své pravé emoce, smutek i pláč. Nikdy se však nelitujte, neponižujte ani se slečně nevtírejte. To ukazuje naopak na slabost a čiré zoufalství. Pravidelná dávka romantiky I to sebemenší romantické gesto žena vnímá. Už to, že si s ní po večerech zapálíte svíčku, že ji pohladíte, poděkujete nebo jen pošlete roztomilou SMS během dne, ji dostane na kolena. Romantika je všeobecně nejkratší cestou k ženskému srdci.

Porušování pravidel
Bad boys nemusí nutně vzrušovat každou ženu, ale určitá drzost, svéráznost a rebélie působí jako afrodiziakum. Nemusíte být nutně kriminálník, stačí, že mávnete rukou nad předpisy etikety, vynadáte sousedovi nebo tajně utečete z nudné rodinné večeře. Pro ni tak budete jednička!

Entusiasmus a podnikavost
Jakmile vám září oči nadšením, když ji vyprávíte o sportovním víkendu, své práci či nových projektech, ukazuje ji tím, že máte plány a ambice do budoucna. A že jste zřejmě schopný si je i splnit. Ženy nepotřebují nadité peněženky tak jako pocit, že mají doma úspěšného mužského, který se ve světě neztratí. Co k tomu dále dodat? Snad jen to, že na muže, kteří dokáží ženu rozmazlovat, chránit a zároveň přitahovat, se stojí fronta. Ale pánové, stačí otevřít oči a trochu snahy a zvládnete to i vy! ;-)

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 608 pět pět pět 231
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

 

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.