Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 

Sex nezačíná až v posteli, ale už mnohem dřív. Svádět partnera/-ku znamená probouzet zároveň jeho chuť na sex. Proto v článku najdete rady a podněty, jak se na sex připravit co nejlépe. Navíc se dozvíte, jak svůj protějšek vhodně naladit pomocí hlasu, jak snáze hovořit o svých sexuálních přáních, a osvojíte si také několik nejdůležitějších pravidel správného chování v posteli. Vzbudit zájem Důležitým předpokladem skvělého sexu je vzájemná ra - dost. Bez ní je mnohem obtížnější partnera vzrušit, užít si sex a dospět k slastnému vyvrcholení. Slast se samozřejmě stupňuje i během samotného milování, ale není nad to, když se oba partneři sexu nemohou dočkat. Přitom není přece vůbec těžké navodit patřičnou náladu na sex jak u sebe, tak u partnera. Vpravit se do nálady Především pro ženy někdy není snadné plně se oddat slasti a nechat se jí zcela pohltit. Pokud se ve svých myšlenkách zabýváte jinými věcmi nebo si ještě nejste úplně jisti, že nastala ta správná chvíle pro sex, nedokážete své vzrušení pro - žít naplno. Vaše váhavost nebo nesoustředěnost může do.

SVÁDĚNÍ – nebránit i vašemu partnerovi/-ce - aby si sex s vámi opravdu báječně užil/-la. Znamenitý sex začíná v hlavě, a to ve chvíli, kdy je vám jasné, že na něj máte chuť a chcete ho prožít. Snažte se oprostit od rozptylujících myšlenek nebo starostí, které nemají se sexem žádnou spojitost. Nejsnáze to dokážete, když své myšlenky už předem zaměříte jen na milostný akt. Nejlepší metodu, jak se naladit na báječný sex, nabízí vaše fantazie: Představujte si, co byste se svým protějškem chtěli dělat a jak budete přijímat jeho doteky. Líbejte ho a dotýkejte se ho už ve svých myšlenkách nebo si představujte jeho nahé tělo ve svůdných polohách.

Může také pomoct: Jak na první sex

Vybavte si dřívější milování, své vzrušení a uspokojení, kte ré jste při něm prožívali. Péče o tělo Účinnost vzrušujících představ umocníte, když se na nastávající milostný akt připravíte také po tělesné stránce. Nemusíte se bezpodmínečně nějak zvlášť oblékat, i když vhodné oblečení vám také dodá potřebnou náladu a váš partner na první pohled pozná, jaké s ním máte úmysly. Ještě většího účinku však dosáhnete, když budete s požitkem věnovat péči svému tělu a připravíte se na intimní chvíle se svým partnerem. Není nutné trávit celé hodiny v koupelně, ale horká sprcha nebo relaxační koupel je každopádně tou prvotní správnou motivací vašeho těla k sexu. Voda hladící pokožku ho ideálně připraví na brzké doteky partnera.

VZBUDIT ZÁJEM - udělejte si čas a ošetřete krémem především drsnější místa na kůži svého těla, neboť vláčná pokožka je při sexu na dotek příjemnější. Doteky vlastních rukou mohou také vzbudit touhu po sexu, pokud si přitom budete představovat, jak se vaše ruce sunou po kůži vašeho partnera nebo jak vás naopak laskají jeho ruce. Možná se přitom sami krátce vzrušíte, abyste vystupňovali svoji touhu a později byli o to náruživější. Při sexu se může nepříjemně projevit nejen zanedbaná péče o ruce, ale také o nohy. Vyplatí se proto pokud možno důkladně odstranit zrohovatělou kůži a pečlivě dbát o čistotu nehtů na rukou i nohou, opilovat je tak, aby nepříjemně neškrábaly. Parfémy, make-up a odstraňování tělesného ochlupení jsou věcí vkusu.

Muži by každopádně měli dbát na odstranění vousů pichlavých jako strniště. Během příprav berte ohled nejen na své vlastní záliby, ale také na to, co potěší váš protějšek. Vám samotným, ale i vašemu partnerovi bude příjemné poznání, že se vědomě opečováváte a zkrášlujete pro něj. Vysílání jednoznačných signálů Když máte na sex chuť, nemělo by být těžké sdělit to partnerovi. V trvalém vztahu se především muži nechají rychle svést sdělením jako Mám na tebe chuť nebo Pojď, půjdeme si lehnout. Někdy je ovšem potřeba chuť nejprve vzbudit. Pokud nežijete v trvalém vztahu, může být někdy docela obtížné sdělit svému protějšku své sexuální úmysly.

Umění flirtu - nezáleží na tom, zda jste zadaní nebo ne. Flirtování je jedním z nejdůležitějších kroků na cestě k sexu. Některé způsoby flirtování jsou zvlášť vhodné k tomu, abyste i svému dlouholetému partnerovi ukázali, jak po něm toužíte: Ve chvíli, kdy se svým protějškem hovoříte, přibližte se tak, aby vzdálenost mezi vašimi těly byla přibližně 15 centimetrů. Pronikáte tak do jeho bezprostřední intimní zóny, v níž partner vnímá vaše tělo všemi smysly. Přitiskněte v objetí oblast pánve těsně k partnerovi je to jednoznačný výraz vašich erotických úmyslů.

Pro ženy: Dotýkejte se jakoby mimoděk sama sebe. Nechte prsty spočinout v místě přechodu krku v trup, přejíždějte si prsty po dekoltu nebo svých rtech, plochu dlaně pomalu posouvejte po svých bocích nebo stehnech. Při rozhovoru s partnerem záměrně směřujte svůj zrak na jeho rty a představujte si, jak je líbáte. Vaše tělo tím bezděčně reaguje nepatrnými signály, jako jsou vlhké rty nebo lesk v očích, což partnerovi signalizuje vaše vzru šení. Řeč těla Když chcete partnerovi bez zbytečných slov naznačit svoji chuť na sex, je nejlepší metodou řeč těla. Vysílejte bezeslovné signály, které bez okliky přes myšlení přímo oslovují libido vašeho partnera. Přitom je důležité, abyste především naznačili svoji otevřenost: věnujte se zcela svému partnerovi, soustřeďte svůj pohled na jeho obličej (především na oči a ústa) a věnujte mu pozornost.

PERFEKTNÍ PROSTŘEDÍ - svůj co nejsvůdnější úsměv. Vyhýbejte se gestům, působícím odmítavě nebo znuděně, jako je například zkřížení rukou na prsou nebo uhýbavé pohledy. Vaši touhu budou nejlépe signalizovat následující gesta. Používejte je přiměřeně situaci buď jakoby podvědomě nebo jednoznačně svádivě. Přejíždějte si pomalu po rtech špičkou prstu nebo jazyka, aniž byste své rty prstem příliš zakrývali. Pohrávejte si s knoflíčky své košile nebo halenky, pokud jste žena, nechte sklouznout ramínko oděvu. Uhlazujte si oblečení a pohledem upozorňujte na své tělesné přednosti.

Dotýkejte se svého partnera a přejíždějte prsty pomalu a smyslně po jeho těle u žen například po rukou, zádech, tvářích nebo nohou, u mužů po pažích nebo hrudi. Najděte si něco, co si budete smyslně dávat do úst nebo se jím hladit, například ovoce, lžičku nebo nějakou tyčinku. Perfektní prostředí Za určitých okolností můžete prožít úžasný sex na těch nejnemožnějších místech a milostné hrátky budou o to vzrušivější. Vhodné prostředí často přispěje k tomu, že se sex stane skutečně neobyčejným zážitkem. Zvlášť důležité je, abyste při sexu nebyli rušeni, mohli se mu plně oddávat a abyste na obsáhlé milostné hrátky měli dost času. Zamkněte dveře před zvědavými spolubydlícími a vymezte si pro sebe dostatečně dlouhý čas. Jestliže si chcete.

SVÁDĚNÍ sexu - užívat plnými doušky, doporučuje se mimo jiné dbát následujících pravidel: Pokud se nechcete nechat inspirovat neobvyklým prostředím, je nejvhodnějším místem veliká postel čím větší, tím lépe, protože vám zaručí značnou svobodu pohybu. Příhodné hřiště pro milostné hry můžete vytvořit také pomocí futonu nebo měkkého vysokého koberce a s různými polštářky a přikrývkami. Někdy má takové prostředí dokonce větší erotický náboj než postel. Vaší kůži budou nejvíc lichotit lůžkoviny čerstvě povlečené měkkými nebo hedvábnými látkami. Polštářky rozmanitých velikostí a různé pevnosti budou příjemným pomocníkem při střídání sexuálních poloh. Postarejte se o příjemné temperování. Pro úžasný sex se každopádně vyplatí nastavit topení o několik stupňů výš.

Tlumené světlo má rozhodně větší erotický podtext než oslňující světelný zdroj. Nemusí to být bezpodmínečně svíčky, přívětivé nepřímé osvětlení poskytne také několik menších lampiček nebo bodových světel rozmístěných v prostoru. Správnou náladu podpoří rovněž různé vůně a vhodně zvolená hudba. Není to nutné, jde o věc vkusu, a je dobré tyto doplňky vybírat tak, aby nebyly příliš dominantní. Postarejte se také o to, aby všechno, co potřebujete nebo máte v úmyslu použít, bylo lehce dosažitelné (prostředky ochrany proti početí, erotické hračky, rekvizity ke hrám s přidělenými rolemi nebo k bondáži ). Není od věci připravit také něco k pití, drobnosti k občerstvení nebo ovoce, abyste v případě žízně nebo hladu nemuseli vstávat.

HLAS JAKO PODPORA SPRÁVNÉ ATMOSFÉRY - Svým hlasem můžete lecčeho dosáhnout jak při svádění, tak při samotném sexu. Vhodně použitý hlas ve správný okamžik podpoří erotickou náladu, ve spojení s dobře volenými slovy dokáže váš hlas partnera enormně vzrušit dokonce i bez jakéhokoli tělesného doteku. Nejlépe zabírají upřímně míněné komplimenty, kterými svému partnerovi zároveň naznačujete, co byste s ním rádi dělali: Tvůj krk / ústa / bříško / zadeček je přímo k nakousnutí nebo Hrozně rád se dotýkám jemné kůže na tvém zápěstí / bříšku / nohách / zádech To jsou jen některé z nesčetně použitelných příkladů. Ještě lepší jsou přímo zaměřené lichotky, které se bezprostředně vztahují k erotickým zálibám vás obou.

A neméně vzrušující jsou jednoznačné narážky: Připomeňte svému partnerovi několika slovy obzvlášť žhavý sex, který jste společně prožili před nedávnem. Bylo to v koupelně? Věta Pojď, vykoupeme se zase spolu tím získává zcela jiný význam, zvlášť když ji se svůdnou intonací zašeptáte partnerovi do ucha. Vyzkoušejte i situace, při nichž je okamžitý sex vyloučený, například během nakupování. Radostné očekávání a vynucený odklad události dokáží chuť na společný sex zázračně vystupňovat. U takovýchto narážek je opravdu důležité, jak se svým hlasem zacházíte. Partner vás totiž správně pochopí jen při ná ležité.

SVÁDĚNÍ modulaci hlasu - zkuste si se svým hlasem pohrávat a vytěžit z něj tu přesně příhodnou směs svádění, výzvy a otázky. Hrajte si se svým hlasem Nejen volba správných slov, ale také samotný tón hlasu má velký vliv na to, jak budeme pochopeni. Modulace hlasu navíc může ovlivnit to, jak na svůj protějšek působíme. Člověk, který hovoří vysokým, skřípavým hlasem, působí nervózně a neklidně. Zvučný a silný hlas zase okamžitě vzbudí velitelský nebo dokonce panovačný dojem. Svůj hlas často zcela automaticky přizpůsobujeme náladě, v jaké se právě nacházíme. Je však v našich silách vědomě ho ovlivnit tím, že mu dodáme na sexappealu. Svůdná modulace hlasu je zpravidla uvolněnější a poněkud hlubší než normálně.

Přitom by hlas neměl být příliš zvučný ani rychlý, neboť i to snižuje jeho erotický náboj. Tón hlasu závisí především na dýchání. Proto je pro eroticky zabarvený hlas rozhodující pomalé, uvolněné a hluboké dýchání. Bude tak působit uvolněně a lehce. Barvu hlasu ovlivní také výraz tváře. Hlas člověka s úsměvem na tváři zní sám o sobě sympatičtěji než hlas někoho zachmuřeného. Svůj hlas můžete trénovat. Udělejte si na sebe čas a vyzkoušejte si různé hlasové polohy. Pokuste se vpravit do různých nálad nebo situací a nahlas něco vyslovte, asi jako kdybyste zkoušeli divadelní roli (nebo si představujte, jak se svým partnerem plníte různé role, a hned to bude mít větší erotický.

HLAS JAKO PODPORA SPRÁVNÉ ATMOSFÉRY - Všímejte si rozdílů ve svém hlase. Svoje řečová cvičení si můžete také nahrávat. Získáte tak lepší cit pro to, jak váš hlas zní v různých situacích, a budete schopni zvolit jeho svůdné zabarvení. Skutečně sexy zní hlasy mnoha lidí bezprostředně po dosažení orgasmu. Zkuste si tuto polohu uložit do paměti a použijte ji při svádění. Můžete dosáhnout pozoruhodného účinku. Dirty talk Pokud vaše rty právě nezaměstnává líbání, můžete vzrušení při sexu umocňovat slovy. Hodně lidí při milování mlčí a pod obratem dirty talk si představují obscénní výrazy z pornofilmů nevalné kvality. Vyslovením svých přání a tužeb jim však uniká důležitá možnost ještě vyššího vzájemného vzrušení.

V případě, že se vaše hlasové projevy při sexu dosud omezovaly jen na slastné vzdychání a vzrušené výkřiky, měli byste svůj erotický repertoár poněkud rozšířit. Jistě je možné sdělit svému partnerovi i beze slov, že to, co právě mezi vámi probíhá, vnímáte jako velice příjemné. Ale partner se může pouze dohadovat, čím to asi tak je že jste jeden nebo druhý právě objevili perfektní polohu, že dělá správné pohyby nebo dokonce obojí současně. Čím přesněji dokážete svému protějšku sdělit, co vás vzrušuje, tím lépe vám dokáže v sexu porozumět. Zůstaň prosím tak, jak jsi nebo Pohybuj se tak dál, jen rychleji / pomaleji / jemněji to mu přesně řekne.

SVÁDĚNÍ co si přejete - vysloveno ve správném tónu to nebude znít jako technická připomínka, ale jako svůdné vyzvání k ještě vášnivějšímu sexu. Neméně vzrušující i podnětné bude, když se příležitostně partnera přímo zeptáte, jak pociťuje určité doteky nebo jestli nemá nějaké přání či touhu, například silnější nebo naopak jemnější stimulace, rychlejší nebo pomalejší pohyby. Pokud se vám odpověď nezdá dostatečně detailní, zkuste to přesněji: A jaké to je, když v tomhle místě udělám právě toto? Nebo to mám raději udělat tadyhle nebo jinak? Nebo mám oba způsoby střídat? Takové dirty talk je většinou mnohem vzrušivější než to, co se pod tímto pojmem všeobecně chápe, a navíc napomáhá k to - mu, aby váš sex byl stále kvalitnější. Samozřejmě není nutné vyptávat se na každý svůj dotek, někdy je prostě nejlepší oddat se sexu v požitkářském mlčení. Avšak pokud se vám vynoří nějaké otázky nebo přání, neměli byste si je nechávat pro sebe. Právě toto pravidlo je totiž základem skvělého sexu. Enjoy Sex .-)

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.