Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 


Náš průvodce vychází z praxe Pick Up a sociální dynamiky pro muže - vychází také z psychologických postřehů a platí taky, i když je vám přes padesát a toužíte po dvacítce, jste plešatí, tlustí, líní, nesmělí a máte průměrný plat. Fungoval i u něj samotného. "Jsem malý, nešikovný na sporty, vážím šedesát kilo, a býval jsem věčně neuspokojený. Přesto se mi dařilo přesvědčit super kočky, že mám dlouhý seznam žen, které touží chodit právě se mnou," vzpomíná. Jak na to ?

Peníze ani krása to nejsou
Základem Joshovy metody je najít v podvědomí ženy zkratku, která překoná všechna výstražná znamení v její hlavě a pustí vás rovnou do centra lásky. Postup připomíná let stíhačky stealth: Pohybuje se pod prahem vnímání. Přesto ho užívejte zodpovědně. Jste sice díky němu ve vstupních dveřích, ale zdaleka ještě ne doma. Podařilo se vám upoutat pozornost. Od toho je ovšem ještě kus cesty, než ženu dostanete do postele. Musíte vědět, co ženy opravdu chtějí - a nechtějí.

Peníze, vypracované svaly, vlasatá hlava ani sexy vzhled to totiž nejsou. Pokud si to budete nalhávat, ty nejlepší kousky vám utečou. Vezměte si příklad na rybičkách. Samičky si sice také vybírají samečka, který nejvíc září barvami, protože to pro ně představuje důkaz zdraví. Často se ale stane, že jsou dva samečci stejně zářiví. Tehdy si ryba vybere toho, o kterého jeví zájem i ostatní samičky... A přesně tak to dělají i ženy.

Dostat se do předvýběru
Důležité je tedy jediné: Dostat do předvýběru, tedy mezi muže, po nichž ostatní ženy z nějakého důvodu touží. A ve skutečnosti tam vlastně ani být nemusíte. Stačí jen ženu přesvědčit, že tam jste... Proč to tak funguje? Muži mají potřebu dosahovat svých cílů. Proto se pokaždé dokážme vyhecovat, aby sme oslovili a zaujali ženu, která nás přitahuje. Jinak si připadáme jako bábovky, jsme přece lovci!

Jenže ženy v sobě zase mají filtrační mechanismus, který má za cíl vyselektovat muže slabé a neatraktivní. A tyhle dvě věci dohromady prostě nefungují. Jestliže totiž přistoupíte k opravdu krásné ženě s tím, že jste nejsilnější, nejbohatší nebo nejkrásnější, většinou se v okolí vyskytne někdo podobný, takže hrozí, že budete ve srovnání s ním vyselektován jako nevhodný. Jak dosáhnout toho, aby byl naopak vystrnaděn ten druhý? Staňte se samečkem, po kterém "jedou" ostatní samičky!

Koukejte jí na ústa
Vaše vyvolená musí být přesvědčena, že o vás jeví zájem jiné ženy! Jak to pozná? Dobrá zpráva: ne úplně spolehlivě. Prostě hádá. A i když jsou v tom ženy docela dobré, dokonalé nejsou. Když znáte ty pravé cestičky, dokážete je přesvědčit, že ten pravý, na kterého se stojí před postelí fronty, jste právě vy. Jak to udělat ?

• Veďte s ní vážné řeči. Stačí je zahájit jedinou moudrou větou: "Cítím, že ty jsi otevřená novým věcem a proto je mi s tebou tak dobře."
• Pokračovat můžete v podobném duchu: "Jsem už unavený všemi těmi ženami okolo. Nebaví mě ty, které můžu získat snadno. Proto se mi líbíš právě ty."
• A aby byl efekt dokonalý, použijte přitom fungující sexuální spoušť: Upřeně ženě koukejte v tu pravou chvíli na ústa.

Autoři projektu Škola svádění Elite od r. 2009 úspěšně předávají nabyté zkušenosti a dovednosti dalším mužem, v rámci pravidelně organizovaných školení - kurzů, tréninků, seminářů, coachingu a vztahového poradenství. Jejich pozitivní úspěchy, tak společně s nimi sdílí množství mužů - nejen ze Slovenské a České republiky, ale i zahraničí. Více informací o projektu naleznete na našich stránkách: www.svadenizen.cz

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 608 pět pět pět 231
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

 

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.