slide1 slide3

SVADENIŽEN.cz | umění svádění©

Muži & Ženy. Osobnostní, milostní a vztahový rozvoj

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

KNIHA "Umění svádění - jak svádět a balit holku" je moderním manuálem, jak získat ženu či dívku, po které toužíte. Dlouhodobý úspěch u žen není výsledkem několika triků a hlášek. Jedinečnost knihy "Jak svádět a sbalit holku" je právě v tom, že vás nikdy nenechá na holičkách: neopustí vás, máte-li nízké sebevědomí a opakovaně selháváte - v takovém případě vám naznačí cestu, jak na sobě pracovat jako muž. Neopustí vás ani později ve chvíli, kdy vás žena odmítne. Nezradí vás ani tehdy, když už od dívky získáte první příslib, anebo ji svedete, ale věci se jaksi zaseknou.

Existuje spousta způsobů, jak úspěšne svádět a balit holky, ale jaký je ten TOP nejúčinnější ? Připravili jsme právě pro vás, pro muže knihu, obsahující nejúčinnější metody, jak efektivně balit a svádět holky v denním nebo nočním životě. Tyhle (praxou) oveřené metody vám umožní sbalit množství holek a to včetně těch zadaných ! S kým chodí ty nejhezčí holky ? Většinou to není žádný hezoun a když ano, tak se spíše jedná o výjimku potvrzující toto pravidlo. Většina holek příliš na krásu kluků nekouká. Jak to tedy ti muži dělají ? Co na nich ty holky vidí ? Právě na tyhle otázky odpoví tato kniha. Naučíme tě, jak získat ženy tak, aby chtěli s Tebou být ! E-NIHA "Jak svádět a sbalit holku" je výjimečná. Na rozdíl od jiných knih nevychází pouze ze zkušeností našich interních poradcu a instruktoru svádění (Masters PUA). Autoři v ní cíleně využívájí informace ze spousty českých i zahraničních publikací a vybírají to nejúčinnější. Vzniká tak TOP návod na balení pro různé věkové skupiny. Navíc, autoři veškeré techniky přizpůsobují na základě svých i zprostředkovaných zkušeností speciálně pro české a slovenské prostředí. V knize tak naleznete více informací, než je vám schopna zprostředkovat jakákoli jiná publikace či návod na flirt a svádění.

Nemusíte být krasavec a mít bohaté konto, aby vám krásné ženy ležely u nohou. Vše, co potřebujete, jsou tajné přístupy, techniky a strategie, které najdete v této knize. Krok za krokem se můžete stát úspěšnými mistry ve svádění, pokud si osvojíte ta správná pravidla hry. Naučíte se, jak ženu oslovit, jak vzbudit její zájem během rozhovoru, jak si získat její důvěru, jak v ní vyvolat pocity spřízněnosti a vzrušení až po touhu mít s vámi sex. Provedeme Vás nejen jednotlivými fázemi flirtu, ale také poradíme, jak se na ženy emocionálně naladit, jak se v nich zorientovat a mít flirt pod kontrolou, jak používat řeč těla a mnoho dalších osvědčených rad, tipů a doporučení. Skoncujte s nudou a osamělostí. Odkryjte tajemství úspěšného flirtování. Pokud svádění žen přirovnáme k surfování na moři, pak po přečtení této knihy budete znát vše potřebné, abyste se mohli projet na každé vlně, kterou si vyhlédnete..."

seduction school

Toužíte po dívce nebo zrelé žene ? Chcete se konečně seznámit s krásnou a sympatickou holkou ? Nebo vám jde hlavně o to spát s krásnými sexi ženami Chcete získat ženu, která vás ignoruje (anebo nazpět tu, která vás opustila) ?Chcete se jí konečně přiblížit a získat ji ? Jste nešťastně zamilovaní ? Chcete se zbavit nesmělosti ? Jak na ženy zapůsobit ? Co ženám říci ? Jak ukázat své přednosti (DHV) ? Jak snadno a šarmantně navazovat se ženami kontakty a vztahy ? Jak využívat pohledy, hlas a řeč těla při komunikaci se ženami, jaké jsou nejlepší strategie pro každou situaci a místo, jak rozpoznat správnou příležitost, jak probudit zájem a .... mnoho dalších cenných tipů. Díky této knížce se pro ženy stanete partnerem, o němž tajně sní. Už se nebudete trápit kvůli promarněným příležitostem, protože svádeňí a flirtování se lze efektivě naučit ! Autoři zde popisují účinnou metodu seznamování, založenou na studiu společenské dynamiky (Pick Up) a vzájemného působení muže a ženy v různých společenských prostředích. Protože mnozí dnes reději čtou elektronické knihy (eBook), vyhověli jsme četným žádostem a zavedli tak možnost elektronického zakoupení knihy.

Obsah knihy:  Umění sociální dynamiky - Pick Up komunita - Emoční stránka ženské duše - Logická stránka muže - Po čem touží ženy vs muži - Alfa Male vs Beta Male - Buď lídrům a vůdcem v životě - Sebevědomí - Verbalita a neverbalita ve svádění - opening - efektivní oslovení - Denní a noční hra svádění - Day Game vs Night Game - Nejúčinnější techniky balení - Odstranění strachu z oslovení - Opener v Day Game & Club Game - Direkt & Indirekt Game - Kvalifikace - Cold reading - Získávání telefonního čísla - Bitch shield - DHV vs DLV - NEGy - Storr Telling - Cocky and Funny - Kino eskalace - Budování přitažlivosti - Body language - Seduction fáze - umění svádění - Akozbalit babu - Tvorba komfortu a raportu v kontaktu se ženami - Efektivní techniky komunikace - Inner Game - NLP v praxi svádění - Leading a vedení - Vztahový management - Jak na Date a rande - Krátkodobé a dlouhodobé vztahy - Budování sexuálního napětí - Odstranění odmítnutí ze strany ženy před sexem - Účinná předehra - Mistr umění polibků - Sexual Master - Sex - Nejúčinnější milostné techniky a přístupy ... jiné

Cena knihy:  270,- czk

objednat knihu mam zajem

Umění flirtu, svádění, efektivní komunikace, aktivního seznamování a budování šťastných vztahů je zpřístupněno. Od roku 2009 využilo našich služeb více než 1200 spokojených klientů - mužů a žen. Nyní můžete získat naše nejúčinnější návody, přístupy i Vy osobně.

  jak sbalit holku svadeni

Trénujeme Vás na úspěch. Rozviňte svůj potenciál. Investice do sebe sama je tou nejlepší investicí. Individuální přístup, tradice - zkrátka výjimečný rozvojový program. Naši lektoři, trenéři a odborní koučové jsou zde plně pro Vás. Info: +421 905 485 153

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 608 pět pět pět 231
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

 

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.