Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

 

Kalibrace tvých chyb je proces pokusů a omylů. Pickup se nemůžeš naučit sezením u počítače. Zlepšíš se jedině chozením ven a otevíráním setů. Prací se stovkami kluků, jsem zjistil, že většina začínajících kluků dělá stejné chyby a ty by ses je měl snažit odstranit hned v počátcích.

Být nervózní ve společnosti, krásných holek - to je pravděpodobně ten nejjednodušší sticking point k odstranění. Problém: Jestli jsi nervózní kolem holek, subkomunikace jim to prozradí a ony se začnou cítit také nervózně, takže odejdou. Vysvětlení a řešení: To je přesně ten důvod proč přikládám tolik důležitosti výuce řeči těla. Pokud začneš být v setu relaxovaný (zakloněný, pohodlná pozice), tvoje mysl přejde do relaxovaného modu. Mysl bude následovat tvé tělo. Pamatuj: V jednom okamžiku může být v tvém těle jenom jedna emoce. Můžeš být buď relaxovaný, nebo nervózní. Když tyto dvě emoce soupeří, relaxovanost vyhraje, protože je to vyvážený vztah. Nervozita je pasivní emoce. Chovej se relaxovaně a mysl bude následovat.

Přehnané vyptávání - problém: Nevíš, co říct a tak se ptáš na miliony otázek. To je velice běžná chyba, nějaké školy se ji snaží napravit tím, že tě učí rutiny nebo připravené příběhy. Storytelling je zde velice důležitý (být schopný říct příběh o čemkoliv), ale můžeš se to naučit dělat improvizací.Vysvětlení a řešení: Buď spontánní. Můžeš se to naučit. Učíme cvičení, abys získal
schopnost mluvit, mluvit a mluvit aniž bys řekl něco podstatného. Říkáme tomu „kecat blbosti“ jen abys zabavil její logický mozek, zatímco současně děláš věci jako izolace, kontrola jejich emocí, polibek. . . atd. Pamatuj, že ona může dělat jenom jednu věc současně. Pamatuj: Přestaň se ptát na milion otázek, místo toho řekni příběh. Máš tuny věci, o
kterých mluvit, věcí které se ti přihodily tento týden. ŘEKNI JIM TO!

Snažit se jí zaujmout - problém: To je způsobeno procesem vymývání mozku naší společností. Cítíš, že potřebuješ být cool nebo mít skvělý auto nebo spoustu peněz, abys ji zaujal, a pak by si tě mohla VYBRAT. Vysvětlení a řešení: Zaprvé si musíš uvědomit, že ony si nic nevybírají. TY jsi ten, kdo si vybírá. TY jsi ten jediný, kdo má moc. Holka si může vybrat jen z kluků, kteří ji osloví, zatímco ty si můžeš vybrat kteroukoliv v clubu/baru/na ulici. Kdykoliv cítíš, že se ji snažíš zalíbit, udělej opak. Například, když se tě zeptá, co děláš, tak řekni: „Jsem návrhář WC.“ Nebo „Jsem roznašeč pizzy.“ Nebo cokoliv jiného, co ukáže, že se ji nesnažíš zaujmout. Je ti to jedno! Nestaráš se! To je správný postoj. Ty odpovědi ani nemusejí být zábavné. Pointa je v subkomunikaci: „Já se tě nesnažím zaujmout.“ Pamatuj: Kdykoliv se v jejích očích, snažíš být cool, děláš přesný opak.

Neotevírat/ čekat na IOIs - vysvětlení a řešení: Většina holek se na tebe ani nepodívá, dokonce, i když se jim líbíš. Čím víc se jí líbíš, tím víc se to bude snažit skrýt a být chladne (pokud není velmi opilá) Holky myslí na sex úplně stejně jako my. Ale jediné co pro sex udělají je to, že se budou oblékat sexy. Zbytek práce očekávají od nás. Ty jsi ten, kdo ji musí oslovit a udělat
všechnu práce. A jestli ji uděláš správně a hladce, tak ti ráda roztáhne nohy. Pamatuj: Jestli nebudeš hrát hru, nemůžeš vyhrát. Jestli hru pouze pozoruješ, nikdy se nenaučíš vyhrávat. Tak běž ven a začni hrát. Pro to neexistuje žádná výjimka.

Skrývání tvých záměrů - problém: Máš strach, co se stane, když zjistí, proč jsi s ní a že o ni máš zájem. Vysvětlení a řešení: Buď hrdý na to, kdo jsi a co děláš. Řekni holce, proč tam jsi. Řekni jí, že jsi ji přišel svést. Holky milují, když jsou sváděny, fantazírují o tom. Buď čestný a otevřený. Budou tě milovat, protože nikdy nepotkaly někoho tak upřímného a plného sebedůvěry. Nemůžeš se věčně ptát: „Prosím tě, řekni mi názor.“ Nebo „Hej holky, kde je tady nejlepší klub?“ Buď více přímý (direkt). Budeš překvapený, jak budou holky reagovat. Když k nim budeš direktivní, tak se kolem tebe budou všechny točit. Dokonce, i když direkt neumíš (zabere to čas, stát se mistrem), někde v konverzaci buď direktivní. Měj koule, buď direktivní. Funguje to. Pamatuj: Holky přitahují sebevědomí chlapi, kteří vědí, co chtějí a mají pocit, že si to také zaslouží.

Příliš rychlé mluvení - Problém: Spousta kluků mluví příliš rychle, protože se snaží skrýt jejich nejistotu. Když lidé mluví moc rychle, nebo objemně, tak to znamená, že něco skrývají. Vysvětlení a řešení: Není důležité říct spoustu věcí v krátkém čase. Popravdě, čím méně toho řekneš, tím více přitažlivý a záhadný jsi. Zaprvé, zpomal rychlost všech svých pohybů o polovinu současné rychlosti. Pak udělej to samé se svými slovy. Řekni více méně slovy. A mluv tak pořád, každý den, ne jenom s holkami. Pointou je být cool, relaxovaný a sebevědomí celý den, ne jen s holkami. Zaregistruješ, že čím méně a pomaleji se pohybuješ, tím více relaxovaný se budeš cítit. Takže na tom začni zvenku pracovat a změníš se i uvnitř. Pamatuj: Jestli budeš působit klidně a cool, holky se o tebe budou více zajímat.

Čekání až ona něco udělá (neeskalace) - Problém: Tohle je jedna z nejstupidnějších chyb. Nikdy, nikdy, nikdy nečekej, že ona něco udělá první. Vysvětlení a řešení: Veď příkladem. Čím méně je tvoje hra závislá na ní, tím úspěšnější budeš. Když přijde na randění, tak jsou holky nastaveny hrát pasivní roli. Pro evoluční důvody, jsou přirozeně reaktivní a chlapi jsou určeni k proaktivní roli. To znamená, že my jsme, máme být iniciativní, zatímco ony odpovídají na naše chování. Když tě holka odmítne, že tě osobně nemá ráda. Znamená to, že jsi něco udělal špatně. Když něco uděláš dobře, usměje se, dá ti IOIs nebo tě prostě nechá dále pokračovat v jejím svádění. Ale když uděláš něco špatně, tak odpoví odporem. Svádění je o tom, dělám správné věcí ve správný čas. Pamatuj: Vždy kontroluj a ujisti se, že jsi jediný, kdo kontroluje.

Čekání moc dlouho, než něco uděláš (pomalá eskalace) - Problém: Uslyšíš slavné „buďme jen kamarádi“, protože čekáš moc dlouho na eskalaci. Vysvětlení a řešení: Pokud čekáš moc dlouho, tak sexuální napětí vyprchá a budeš zaregistrován jako hodný, milý kamarád v její mysli. Jakmile jsi jednou v této kategorii, tak je extrémně těžké se z ní dostat. Když ji balíš a dostáváš IOIs, vždy eskaluj. Je lepší to zkusit a neuspět, ale založ precedent romantického zájmu, než abys udělal nic a byl zapsán jako kámoš. Pamatuj: Je jednoduší utéct z Alcatrazu než z „Buďme jen kamarádi.“ Eskaluj, než bude příliš pozdě.

Needines - Problém: Příliš se zaměřuješ na svedení jedné určité holky. Čím více vypadáš, že ji chceš, tím méně bude chtít ona tebe. Vysvětlení a řešení: Čím více jsi nedostupný, tím více máš moci. Čím méně jsi needy a ukazuješ, že ji chceš, tím více bude chtít ona tebe. Je to divné, ale takhle to funguje, ať už se ti to líbí nebo ne. Takže, začni randit s více holkami. Nikdy se přílišnezaměřuj na jednu. Ujisti se, aby věděla, že máš na výběr. . . i když nemáš. Musí cítit, že potřebuje hrát nedostupnou, aby si tě udržela. Pamatuj: Holky milují kluky, kteří mají na výběr z dalších holek a zavrhují kluky, kteří jsou sami.

Být předvídatelný - problém: Čím více jsi předvídatelný, tím více odporu dostaneš. Vysvětlení a problém: Pro holky je předvídatelnost nuda. A ony nesnášejí nudné kluky. Milují, když se stane něco nového. Nechtějí nudný život, a tak chtějí kluky, kteří posouvají věci za normální hranice. Proto je přitahují nepředvídatelní kluci. Aby ses stal nepředvídatelným, přestaň dělat věci, které normálně děláš. Dělej opak. Když ji chceš říct, miluju tě, řekni, nesnáším tě. Když vidíš, že by sis mohl pohodlně projít pro číslo, posuň to a dojdi si pro polibek. Pamatuj: Udělej věci dobrodružné a vzrušující tím, že budeš spontánní a nepředvídatelný.

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 608 pět pět pět 231
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

 

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.