Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 


V závěru schůzky při loučení se proto vzepnete k zoufalému gestu a našpulíte rty – ty však po takovém výkonu zůstávají netknuty … a vy odcházíte nepolíben. Druhá, neméně smutná varianta příběhu je, že se odhodláte už v průběhu šveholení, neobratně k ní přiblížíte svá ústa, ale ona ucukne. Cítíte se nekonečně trapně. Zažil jsem to několikrát, než jsem přišel na řešení této hádanky. Zde jsou dva osvědčené návody, jak poznat, jestli chce políbit (a trochu tomu pomoci) a nepřijít při tom o důstojnost:

Dotyková zkouška

1. Zvolte si jednu z variant: vlasy, náušnice, řetízek, hodinky (podle toho, co má na sobě a co je nejvýraznější). Řekněme, že jste si vybrali náušnice.

2. Pokuste se postupně navodit osobní atmosféru anebo počkejte, až vznikne sama. Vyčkejte, dokud nebudete naladěni „na stejné vlně“ (mimo tyto okamžiky raději nic nezkoušejte!).

3. Pak zahrajte scénku, že jste si právě všimli jejích náušnic. Může to vypadat takto: zaměřte se na její ucho s překvapeným výrazem, jako byste našli něco, co jste dlouho hledali; řekněte: „Ty jsou zvláštní. Můžu se podívat zblízka?“ a bez čekání na odpověď se přibližte a vezměte náušnici jemně do prstů (jinak sejí nedotýkejte a jen sledujte její výraz).

4. To byl první rozhodující okamžik. Pokud vaši zvědavost odmítne a vůbec vám nedovolí na sebe sáhnout, nejspíše je ještě brzo (ucukne s úsměvem), anebo jí na vás něco nesedí (ucukne vážně, s odporem). Vaše snaha byla zatím marná, ale nikoli trapná.

5. Pokud se ale nebrání a usmívá se, pokračujte. Vaše těla a zejména obličeje se k sobě přiblíží. Váš obličej není úplně proti ní, ale z boku, abyste viděl náušnici i její tvář z profilu. Chvíli náušnice znalecky odvažujte. Začínáte si hrát – začíná být zřejmé, že o náušnici nešlo. Jemně a bezděčně se klouby prstů dotýkejte jejího krku. Celou dobu nenápadně sledujte její výraz: zejména oči a rty.

6. Bude mírně nervózní, to je pochopitelné; důležitější však je, zda se nadále usmívá. Pokud ano, pokračujte. Stále se dívejte na náušnici. Můžete ji nyní jemně pohladit po tváři a krku, jako byste jí urovnávali vlasy. Řekněte jí něco pěkného o tom, jak vypadá, nebo že jí voní vlasy, jako byste si teprve teď zblízka uvědomili všechny dimenze její krásy („Vůbec jsem si nevšiml, jak zvláštně voníš…“).

7. V horším případě něco stroze odpoví, přestane se usmívat, ucukne, začne hovořit, vzdálí se nebo projeví odpor – asi není vhodná chvíle, pak pokračujte bodem 10. V lepším případě ji vaše nenadálá blízkost vzruší: poznáte to podle toho, že zrudne a prohloubí sejí dech (hrudník se začne více zvedat), zpomalí se jí pohyby víček, pootevřou rty, mlčí, možná se mírně usmívá.

8. V takovém případě dejte ruce podél těla (svého) a můžete se klidně přiblížit nosem k jejím vlasům a jemně si k nim přivonět. S největší pravděpodobností neucukne. Můžete ji jemně políbit z boku nebo zezadu na krk či rameno (nasucho, beze slin, podtlaku a mlaskání, prosím!) a opět sledovat, jak zareaguje. Pokud nakloní hlavu tak, že vám ještě více odkryje část krku, kde jste ji políbili, máte vyhráno. V opačném případě, brání-li se dalším dotekům, přibrzděte.

9. Když už jednoznačně cítíte, že jsou jí vaše dotyky příjemné, můžete se začít svými rty blížit těm jejím. Jako ve filmu. Není kam spěchat. Buďte zdrženliví, vzruší ji to. Postupujte dva kroky vpřed, jeden vzad: jeden polibek na krk, pak kousek dál na tvář, pak jeden zpátky na krk, pak na tvář, ale už blíž rtům. Polibte ji na rty. Stále nasucho, v této fázi pusu téměř neotvírat, držet jazyk za zuby, musí to být jemné, něžné!

10. V případě, že vaše snaha jakkoli selhala, neříkejte nic; vraťte se na značky s úsměvem muže, který se nestydí za to, že se pokusil (protože to, jak citlivě a vtipně jste se pokusili, stojí za ocenění). A čekejte, dokud nepřijde jiná vhodná příležitost, nebo – v horším případě – dokud definitivně nezjistíte, že o vás nestojí.

Poznámka: Některé ženy jsou skutečně netýkavky. Nejsou na dotyky cizích a neznámých lidí zvyklé a uhýbají před nimi téměř štítivě. Obvykle jsou o něco chladnější v kontaktu i s blízkými lidmi: vyžadují mnohem méně hlazení a dotýkání. Je těžké zpočátku poznat, zda ta vaše spadá do kategorie netýkavek, anebo se jí prostě nelíbíte či má jiný důvod utíkat. Uvedený test pouze prověří, jaké jsou vaše aktuální možnosti.

chci se prihlasit seminar kurz

 

Škola svádění Elite
Praha - Brno - Bratislava
Poradenství, kurzy, semináře
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Website: www.svadenizen.cz

Obchodní podmínky a cookies

Jak Vám doopravdy mužeme pomoct

Dlouhodobě působíme v oblasti osobnostního, milostného a vztahového rozvoje. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vztahů, sociální dynamiky, milostného života a osobního růstu. Od roku 2010 naše kurzy, školení a semináře absolvovalo přes 1300 spokojených klientů. Přidejte se k úspěšným. Kontaktujte nás - jsme tady pro Vás.